Wpis z mikrobloga

W związku z wydarzeniem futies złożyłem sobie skład na puchar futies pl w meczach towarzyskich (manchester city)
Między innymi warunek jest taki że 1 klub musi być.
11 wyjściowa złożyłem, ale reszty po prostu nie ma na rynku. Żadnych brązów, żadnych sreber, nic.. i 18-nastki nie będzie. O UJ chodzi że z takiego klubu na rynku nie ma 18 różnych zawodników? Januszem wykupiły wszystko?
#xbox #fifa22 #fut
Barteks135 - W związku z wydarzeniem futies złożyłem sobie skład na puchar futies pl ...

źródło: comment_1657980566aBP288eg0ms8Y1GPwq3GIJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Barteks135 Zincheneko, Ake chodzą teraz za 3-4k (sic! przed eventem po 950 coinsów) Pewnie 5 innych zawodników jeszcze sobie znajdziesz. Aczkolwiek ja wczoraj zagrałem 2 mecze i w dwóch RQ bo dobieranie rywala to jakiś żart na kółkach.
  • Odpowiedz
@Barteks135: Mi się udało złożyć skład Tottenhamu, miałem z 6 kart w tym Sona 95, resztę bez żadnych problemów dokupiłem za jakieś 30k. Brakuje kart głównie tych najmocniejszych klubów, typu MU, Man City, Chelsea itd. bo wszyscy chcą nimi grać. Co ciekawe po zbudowaniu składu i zagraniu jednego meczu odechciało mi się grać, bo myślałem że to mecze do 1 bramki tak jak poprzednie. Te mecze do 1 bramki były spoko,
  • Odpowiedz
  • 0
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki Aha... do momentu tego wpisu myślałem że to jest do jednej bramki (z przyzwyczajenia do pucharu zmiennokształtnych)
No to rzeczywiście jak piszesz, taki ogórkowy skład jak już się zrobi to dryblingu nawet nie ma..
No to wtedy sprzedam to co złożyłem skoro reszty nawet na rynku nie ma, jest jakiś brąz to po 10k chodzi xd
  • Odpowiedz
  • 0
@popek_ga W życiu nie, robię 1 z 5, 85* skład xD Ruchają mnie jak się da. Jutro zrobię 3 wina i sprzedaje ten skład w pi**u, z zyskiem, bo wszystko co trafiam to zazwyczaj ponad 90.
W 21 grałem tylko sezony (nie fut) to 2 liga była, teraz gram od wejścia do gamepasa to do 5 ligi w fut doszedłem jak na razie.
  • Odpowiedz