Wpis z mikrobloga

Znów rodzinka prosiła mnie o pomoc, a nie znam teraz rynku. Potrzebny telefon, nowy, dla nastolatki na prezent. Budżet jak najtaniej. Wymagań raczej żadnych, byle dało się używać. Jedyna rzecz na jakiej mi zależy to żeby nie okazało się tak jak kiedyś, że wybrałem jakiś tani telefonik i nie dostał on update androida i przestały działać aplikacje typu fb itp xD No ma dać się zdjęcie zrobić, używać socjali, tiktoków itp. Może jedynie mile widziane nfc, ale to nie jest konieczne.
2 lata temu szukałem podobnego telefonu i wykopki mi doradziły Redmi 9, w cenie poniżej 500zł z Chin, w wersji 4gb ramu i z nfc. Był to super strzał, telefon działa do dziś. Szukam czegoś podobnego ale na dzień dzisiejszy.
Może być z chin, z jakiegoś #aliexpress #banggood itd. Może być to jakaś chińska marka typu #xiaomi
Oczywiście #android
#smartfon #telefony
  • 9
@limitless93: Nie wiem na co się nastawiać. Serio. 2 lata temu te 500zł to było minimum aby była szansa na update do nowszego andka, 4gb ramu, nfc. Ale jak na taki budżet to telefon podobno jest mega.
@vulcanitu: To dziecko w wieku 11 lat xd
no messenger, tiktok, może instagram. Gry ją raczej nie interesują, ma od tego komputer, konsole a i tak nie gra. Prędzej youtube.
Może być droższe jak nie będzie nic za 500zł. Nie ma budżetu ale ma to być taki strzał budżetowy. Aby była perspektywa na użytkowania tego przez 2-3 lata.
Motorola E7 power


@limitless93: premiera I kwartał 2021 - nie za stary? Nie zostanie porzucony z dnia na dzień?
Realme 8 też I kwartał 2021, 8i III kwartał 2021.

Jak brałem tego redmi 9 to akurat było po premierze xD I od razu zapowiedzieli, że jakaś tam aktualizacja będzie do nowego andka