Wpis z mikrobloga

-największa inflacja w Europie
-jedne z najniższych zarobków w UE
-najwięcej zgonów z powodu braku pomocy medycznej w czasie covidozy
-największe opodatkowanie pracy w Europie
-ceny zachodnie a zarobki wschodnie
-najwyższe ceny paliw w Europie
-zbierajcie chrust
-najedzcie się na zimę
-ocieplajcie sobie domy

blokujemyorlen.pl to jedyne na co stać dumny naród obrońców przedmurza Chrześcijaństwa? "Cioty z Belgii" jak im podwyższono wiek emerytalny wyszły na ulice w sile setek tysięcy.
#przegryw #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka
ArthurFleck - -największa inflacja w Europie
-jedne z najniższych zarobków w UE
-na...

źródło: comment_1657977877ZOh50UizIzzusTdt9AlPBt.jpg

Pobierz
  • 3
@ArthurFleck Dokładnie. Polaków interesuje tylko seks, ruchanie dupa #!$%@? i #!$%@? - to są najważniejsze dla nich wartości.

Gdy chciano zmienić przepisy aborcyjne, albo ktoś wypowie się krytycznie o LGBT - hańba, usunąć rząd, homofobia, nikt nie ma prawa zaglądać mi do łóżka, moje ciało moja sprawa!!!!!!!!

Gdy najwyższa inflacja od lat, przez NBP to duren, specjaliści uciekają z kraju, ceny szaleją, klakierzy klaszcza rządowi jak u Barei - Eee tam... Żeby
@ArthurFleck: a co dały te śmieszne protesty w francji ? Czy zmieniła tam się prawo wyborcze ? Czy dalej chodzą Xem podpisują się jak i my na kartach wyborczych wierząc że to oni decydują.

Jak mam iść na ulicę(a właściwie domy rządzących ) jedynie z świadoma masa która chce nie zmieniać pojedynczych spraw, a zmienić prawo wyborcze na jawne sprawdzalne.

Wszystkie inne wychodzenie/protestowanie jest kontrolowane przez pseudoantysystem.