Wpis z mikrobloga

@europa: Nie, no… jest tragicznie no oceaniczny klimat to jest dramat. Wilgoć jest mega dla samego kośćca niezdrowa. Dla mnie osobiście syf jak nie wiem. Dlatego dla mnie ludzie co wydają takie fortuny na wakacje nad polskim morzem to serio idioci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SayNoToPrzegryw: ja lubię temp w okolicach 20oC i wiatr. Za wilgocią nie przepadam. Ale znając życie max po pół roku by mi taka pogoda zbrzydła dlatego bardzo cenię, zanikające już niestety, polskie 4 pory roku
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Zgadzam się, jesteś "zdrowo jebnięty", że wolisz +40 zamiast +25.

I zamknąć mordy ciepłoluby, delektuj się pięknym latem, bo na horyzoncie powrót patologii.

Napisałbym żebyś sprawdził jaka jest teraz anomalia, a jaka była w końcówce czerwca.
Ale ty nie umiesz w statystyki.
  • Odpowiedz
@2aVV: Piękne lato jak na zdjęciu załączonym ode mnie? Ty serio masz równo z deklem jak Twój mózg interpretuje 14 i deszcz jako 25 i slonce oraz piękne lato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Koniec świata, deszcz w lipcu. Dziwne, że nie ogłoszono stanu klęski żywiołowej.

I na pewno jest to lepsza pogoda niż +30 i więcej.
Normalni ludzie w takiej pogodzie normalnie funkcjonują. Jedynie takie przegrywa jak ty muszą zawsze płakać.
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Tobie +13 to i w lutym nie jest ciepłe.

Gdyby cały miesiąc było +13 to nie byłoby normalne. A epizodycznie to taka pogoda wpisuje się w definicje lata.

Natomiast +30 zawsze jest patologią w polskim klimacie.
  • Odpowiedz
@2aVV: Czyżby? W latach 50-60 były 30 stopnie i był to najnormalniejszy epizod pogodowy, jak ma miejsce każdego lata. Po prostu przyznaj, ze Ci gorąco w dupe, a nie się wybielasz statystykami i klimatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Oczywiście. Najnormalniejszy. Średnio 3-4 razy mniej takich dni niż w XXI wieku.

W latach 50-60 mieliśmy zimy trwające 4 miesiące bez jakiejkolwiek odwilży. Mam nadzieję, że wspomnienia tych lat będziesz wykorzystywał w dyskusji o pogodzie w styczniu
  • Odpowiedz
@2aVV: Jak będzie mróz to spoko, będę mówił, ze miła zima. Jak będzie tak, jak co roku od 15-20 lat czyli listopad ze smogiem do rozpoczęcia wiosny to codziennie bede piłować mordę na każdego z ##!$%@? bo narzekaniem oznajmia, ze właśnie na smog i 5 stopni czyli polską zimę czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Czyli twoim zdaniem jak będziemy zdychać latem to nie będzie listopada?

Ciekawa teoria, szkoda tylko, że pogoda nie ma pamięci.

A smog ma tyle wspólnego z pogodą co zdrowy rozsądek z twoją osobą.
  • Odpowiedz
@2aVV: Smog to skutek palenia syfem, który spowodowany jest niską temperaturą. Dlaczego teraz nie ma smogu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko, co dobre dla powietrza jest drogie i z tego powodu pali się syfem na co się wpływu nie ma, bo się u ludzi tego nie zmieni, a gdyby cały rok było względnie ciepło to by smogu nie było. Najczystsze powietrze mamy latem w końcu ( ͡
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Czyli smog nie ma nic wspólnego z pogodą. Dziękuję, że potwierdzasz.

To tak jakby ktoś na letnich oponach rozbił się na oblodzonej drodze i stwierdził, że gdyby cały czas było ciepło to nic by się nie stało, więc on sam jest niewinny.
  • Odpowiedz
@2aVV: piesi giną nie przez pasy, tylko przez swoją głupotę lub nie uwagę, lub przez gnojów kierowców, którzy się wiecznie spieszą, smog jest przez to, że w naszym gównianym klimacie okres grzewczy trwa od września do końca kwietnia co najmniej, a często tak jak w tym roku do końca maja, wszechobecna drożyzna i #!$%@? ludzie i nie mają pieniędzy na ogrzewanie, ot co
  • Odpowiedz