Wpis z mikrobloga

Overrides - zapisywanie i modyfikacja plików ma sens? Podobno strona wtedy się szybciej ładuje bo z plików systemowych. Biegły w html nie jestem ale osoba mi podpowiedziała bym to zastosował.
Ma to sens?
#pgg
  • 6
@Stensin: Ja się nie znam na pisaniu stron, ale ta funkcja pozwala zapisać coś jako plik lokalny. Stronę główną sklepu z odblokowanymi przyciskami możesz zapisać. Ale co zrobisz dalej ? Nawet gdybyś miał zapisany koszyk, kasę itd będą to wersje nieaktualne, bez towaru. Zmiany w źródle strony nie spowodują zmian w plikach zapisanych na dysku. Chyba, że się mylę ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak coś wiesz to
@MikrometrPiotr: przeglądając index.html zauważyłem że koszyk zawieta token. O dziwo parę razy mi on się powtórzył. fakt, jest on inny dla konta X, inny dla konta Y.

używając overrides myślę że to można wykorzystać do używania grafik. Grafiki są stałe, a to przyciski typu dodaj-produkt, koszyk/kasa mają zmienną zawartą w tokenie. Token jest pewnie jakoś szyfrowany. Możliwe że jest on opisany numerem zamówienia.

Osoba chciała bym korzystał z overrides tylko po
Pobierz Stensin - @MikrometrPiotr: przeglądając index.html zauważyłem że koszyk zawieta token...
źródło: comment_1657985269XWdjDBpTFA7sQtCOW2RE0T.jpg