Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć fenomenu kupowania super-samochodów.
Ani to wygodne, ani to praktyczne, ani ekonomiczne.
Ubezpieczenie czegoś takiego pewnie idzie w tysiące, wymiana oleju pewnie z 1k trzeba wyrzucić bo sam nie jesteś sobie w stanie tego zrobić XD
Nic tam nie załadujesz, bo takie auto ma metr wysokości i 2 siedzenia, w tym jedno dla kierowcy i jakiś śmieszny bagażnik (o ile w ogóle) do którego zmieszczą się najwyżej butelka wody i orzeszki.
SAMOCHÓD to jest #!$%@? NARZĘDZIE które ma być wszechstronne i przydatne w każdej dziedzinie, i żeby była jasność, wysoki moment obrotowy to bardzo dobra rzecz bo chyba nikt nie lubi czekać aż się auto pozbiera.
Ale przedłużanie sobie penisa samochodem to jedno wielkie XD
#samochody #motoryzacja #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 33
@staryalkus: Wyobraź sobie że czymś się interesujesz, ktoś na ten tag dodaje post w twoim stylu, ociekający emocjami, że jak ktoś może wydawać na hajs na to co lubi czy się z tego cieszyć.. nie miałbyś ogromnej beki z opa?

Każdy ma swoje preferencje tego co lubi, ty lubisz coś i jakoś się z tym czujesz i każdy ma tak samo ale z innymi rzeczami. i tak samo dla kogoś twoje
@bigger: Trzeba być mega ograniczonym żeby kupić auto za 500k i wrzucać w nie co roku kolejne 10k tylko po to żeby się pokazać


@staryalkus Toś dowalił. Supersamochód to jest wydatek raczej w milionach liczony. A 500k to właśnie rocznie w niego wsadzisz. I kupują je ludzie, dla których to są grosze, a nie wydatek życia.
@staryalkus: o panie ale żeś teraz minusa #!$%@?ł, myślałem że masz trochę bardziej otwartą głowę.
Ot ludzie mają różne pasję, i nie nie samochód to nie jest tylko narzędzie. Jedni kupują sportowe za 500k a drudzy zabytkowe za 500k
To że wozisz wędliny busem i nienawidzisz samochodów to nie znaczy, że każdy tak ma
500k rocznie chyba w kupienie drugiego żeby pospawać po spotkaniu z drzewem, skąd te liczby wziąłeś xD może jak katujesz Chirona to tyle wyjdzie, ale to ewenement


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu OK, trochę przesadziłem. Ale komplet opon do Verona to 100k PLN. Hamulce ceramiczne w dowolnym aucie - 40-60k za komplet. "Zwykły" serwis olejowy w supersamochodzie to 7-15k. Wymiana sprzęgła - 40-60k. Także 10k/ rok to raczej spore niedoszacowanie.