Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć fenomenu kupowania super-samochodów.
Ani to wygodne, ani to praktyczne, ani ekonomiczne.
Ubezpieczenie czegoś takiego pewnie idzie w tysiące, wymiana oleju pewnie z 1k trzeba wyrzucić bo sam nie jesteś sobie w stanie tego zrobić XD
Nic tam nie załadujesz, bo takie auto ma metr wysokości i 2 siedzenia, w tym jedno dla kierowcy i jakiś śmieszny bagażnik (o ile w ogóle) do którego zmieszczą się najwyżej butelka wody i orzeszki.
SAMOCHÓD to jest k---a NARZĘDZIE które ma być wszechstronne i przydatne w każdej dziedzinie, i żeby była jasność, wysoki moment obrotowy to bardzo dobra rzecz bo chyba nikt nie lubi czekać aż się auto pozbiera.
Ale przedłużanie sobie penisa samochodem to jedno wielkie XD
#samochody #motoryzacja #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@staryalkus jak kogoś stać na fajną brykę to niech kupuje

Ludzie wydają pieniądze na różne rzeczy.
Człowiek potrafi wydać pieniądze na głupoty,, na przykład obligacje RP
  • Odpowiedz
@staryalkus: Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć fenomenu posiadania zegarka, nigdy nie byłem wstanie zrozumieć fenomenu jedzenia w restauracji, nigdy nie byłem w stanie zrozumieć fenomenu jechania na wakacje, zobaczenia więcej niż własnej okolicy, nauczenia się czegoś, nigdy nie byłem...w stanie zrozumieć takich wpisów.
  • Odpowiedz
@staryalkus: mam 2 audice jedna w sedanie druga w kombi i do tego mazdę mx5 xD 2 osobowy kabriolet bez miejsca bagażowego i jak tylko świeci słońce n------a kabrioletem rożne dzikie akrobacja bo to auto po prostu każda sekunda sprawia radość

Walić smutnych ludzi ktozy mysla że samochód to narzędzie xF
  • Odpowiedz
  • 12
@staryalkus supersamochod za 500k? Chyba mocno uzywany.

Co roku 10k pln ? Takie koszty to bliżej miesiąca a nie roku.

Coś co dla Ciebie jest niewyobrażalne dla niektórych nie jest nawet podłoga. Ktoś już Cie tam wyżej podsumował, cokolwiek bym nie napisał i tak nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Palladyn400: Ścigać się na drogach publicznych TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYTRZYMIE XD myślałem, że ściganie się to domena zawodowców albo 18-letnich sebków w r---------h e36 na trzech kołach
  • Odpowiedz
@staryalkus: ale wiesz, że nie każdy myśli tak jak ty.. to że dla ciebie auto to narzędzie dla innego człowieka może być np pasją czy hobby, rozrywką.. dla ciebie z kolei takimi rzeczami może być co innego.. Każdy ma coś swojego.
  • Odpowiedz
@staryalkus: Wyobraź sobie że czymś się interesujesz, ktoś na ten tag dodaje post w twoim stylu, ociekający emocjami, że jak ktoś może wydawać na hajs na to co lubi czy się z tego cieszyć.. nie miałbyś ogromnej beki z opa?

Każdy ma swoje preferencje tego co lubi, ty lubisz coś i jakoś się z tym czujesz i każdy ma tak samo ale z innymi rzeczami. i tak samo dla kogoś
  • Odpowiedz