Wpis z mikrobloga

Szukam sapera do wynajęcia w Trójmieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działać ma to w ten sposób, że daje takiej osobie ogłoszenie, które wydaje się legitne a ta osoba idzie na sapera sprawdzić dziewczynę i daje mi znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#divyzwykopem
  • 44
  • Odpowiedz
Ja swoje pierwsze penis into vagina miałem w wieku, #!$%@?, 23 lat.


@GoNpKNSsz: Ja miałem w wieku 20 lat z julką z tindera na pierwszym spotkaniu, która sama mnie na chatę zaprosiła po spotkaniu; a wcześniej wleciał lodzik w barze - śmieszne to było XD
@Pralko-suszarka: Seks jest przereklamowany; a im starszy jesteś, tym ochota spada. Zbyt wiele czasu generalnie poświęcasz na próbę znalezienia kogoś - nie tędy droga.
  • Odpowiedz
Zbyt wiele czasu generalnie poświęcasz na próbę znalezienia kogoś - nie tędy droga.


@omogl1n: Jezu ludzie, wy używacie czasem logiki? Czyli co mam rozumiem nic nie robić i czekać aż mi się sama zmaterializuje xD Wtedy tylko ludzie mówią, że nic nie robiąc sam jestem sobie winny że nie mogę nikogo znaleźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pralko-suszarka: nie. Masz zluzować majty. Masz ochotę na dziewczynę za hajs - idź i bzykaj.
Zaplanuj sobie wycieczkę do Warszawy na cały dzień. Ustaw się z 5 dziewczynami co godzinę lub dwie. Zwiedzaj po kolei. Jak w drzwiach będzie nie taka, odbierz ważny telefon, przeproś i idź do kolejnej. Jak już trafisz dobrze i będziesz po, idź sobie do Zoo czy muzeum lotnictwa.
Przestań szukać przeszkód. A jak masz do Warszawy
  • Odpowiedz