Wpis z mikrobloga

Obejrzalem dzisiejszego gniota Gapy i z zazenowaniem zapytalem sam siebie co ja koooorwa pacze ???
Takiego obciachu i cringe'u to dawno nie bylo
Nie oczekuje po Gapie jakiegos ambitnego kontentu ale dzisiaj to juz przeszedl sam siebie :
- pobawili sie z Tharong w wybieranie stylowki
- pojechali na zakupy
- pojechal obejrzec zachod slonca i kupic orzeszki
45 letni Gapcio bawi sie z 22 lata mlodsza (?) w wybieranie ciuchow...
No ja rozumiem ze kazdy ma jakies swoje preferencje ale ze dwoje nierobow zyjacych z roznych form zebractwa zabawia sie w takie bzdury i jeszcze to pokazuje. Tego nie jestem w stanie zrozumiec..
I tu mnie zastanowilo jak to odbiera rodzina w PL. Ogladajac Gapcia ktory pojechal do Kambodzy rozwijac biznesy a na koniec pokazuje swoja spuchnieta jape (wiadomo od czego) zabawiajac sie z nowa zona i nowa rodzina. Czy tam nie ma nikogo kto ma troche wiecej rozumu i nie powie mu jak to wyglada ? Ze nie jest zadnym biznesmenem, posrednikiem w handlu nieruchomosciami czy nawet jutuberem a bezrobotnym nygusem bez srodkow do zycia, ubezpieczenia czy nawet emerytury bedacym na utrzymaniu rodziny niepismiennych khmerow..???
#raportzpanstwasrodka
  • 4
@Nightshift_: mówicie że ma spuchnietą twarz. Nie znam się na tym, ale bierzecie pod uwagę że lata lecą i człowiek nie ma już takiej przemiany materii jak za mlodu i żeby dobrze wyglądać naprawdę trzeba o siebie dbać, a on się spasł na całym ciele, podobnie jak adam i stąd są opaśli na gębie.
@Miskagnoju: opuchlizna to stara historia kiedy Gapa mierzyl sobie codziennie cisnienie bo niby mial z tym problemy. Tylko po czasie okazalo sie ze Gapa z Machlajem codziennie ladowali alko i jak raz o tym Machaj sie wysprzeglil ze Gapa nie raz dal dobrze do pieca a nawet raz tak sie nayebal ze nie dal rady wsiasc do Tuktuka. Ale u siebie na gniotach Gapcio twierdzil ze ta opuchlizna to efekt brania