Wpis z mikrobloga

@DupakCzapra: To ty się doucz:

Art. 200. [Seksualne wykorzystanie małoletniego]

§ 1.

Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
  • Odpowiedz
@Frasad: Kurna uwielbiam moralność prawicowej dziczy w Polsce xDD
Dwóch dorosłych chłopów trzyma się za rękę - SODOMIA, upadek obyczajów
Jakieś pląsy dorosłego faceta z 12 letnim dzieckiem - oj tam, oj tam...
  • Odpowiedz
@Frasad:

Mordo, ona miała 13 lat wtedy. XD Dziwne masz standardy.


W sensie tymi dziwnymi standardami to jest co dokładnie? Ja gdzieś pochwaliłem zachowanie księdza?
Dziwnymi standardami bym raczej nazwał karanie parafii, która nie wiedziała o ekscesach księdza albo udawanie ofiary po latach, żeby coś zarobić.

Nie o zgwałconej, tylko o młodocianej kochanicy księdza
  • Odpowiedz
Nie o zgwałconej, tylko o młodocianej kochanicy księdza


@shoananas: No powiem Ci, że efektowny fikoł. Jak sobie znajdę dwunastolatkę do okazjonalnego ruchania, to nie będę pedofilem, tylko będę w związku z młodocianą kochanicą?
  • Odpowiedz
@Frasad:

Dziesiątki dowód na winę, wyrok sądu potem drugi itd. To nieważne…


Daj te wyroki sądu o stwierdzonym gwałcie to ci przyznam rację. Dopóki ich tu nie wkleisz to zamknij japę i się nie kompromituj.

@Chino:
Idiotyczne pytanie, bo ja nigdzie takiego stanowiska nie wydałem, ale.. nie, nie będziesz pedofilem. Nie używaj słów, których pojęcia nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@shoananas: Wiedziałem, że się #!$%@? do tego, no tak, EFEBOFILIA to nie pedofilia, dumny semantyczny obrońco ruchania małoletnich.
  • Odpowiedz
@shoananas: gościu, a Ty zdajesz sobie sprawę, że ten przypadek trafił do nawet do SN, bo Chrystusowcy mimo, że powiedzieli, że zapłacą odszkodowanie ofierze, to nagle powiedzieli, że tego nie zrobią
Na szczęście SN oddalił skargę i fanatycy religijni muszą płacić()
https://plus.gloswielkopolski.pl/pedofilia-w-kosciele-kasacja-chrystusowcow-zostanie-rozpatrzona-przez-innych-sedziow-sad-najwyzszy-zmienil-sklad-z-nadania/ar/c16-14726152
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/612958,chrystusowcy-nie-chca-zaplacic-ofierze-ksiedza.html

Wyrok zasądzający milion złotych odszkodowania i dożywotnią rentę od Towarzystwa Chrystusowego na rzecz kobiety gwałconej w dzieciństwie przez księdza - członka
  • Odpowiedz
@Chino: nie wiedziałeś, bo jesteś ułomkiem i nie chcąc wyjść na durnia otworzyłeś pierwszy raz w życiu słownik. Nigdzie nie broniłem ruchania małoletnich amebo xD

@Normie_Lurker:

Chrystusowcy mimo, że powiedzieli, że zapłacą odszkodowanie ofierze, to nagle powiedzieli, że tego nie zrobią


Widocznie po naradzie z prawnikiem poszli po rozum do głowy.

Na szczęście SN oddalił skargę i fanatycy religijni muszą płacić


Ja jednak stoję na stanowisku, że za przestępstwa pracownika
  • Odpowiedz
@shoananas: Pole do dyskusji chyba już zamknięte, bo ośmieszasz się z każdym wpisem coraz bardziej. Niech wygra niezdrowa ciekawość - czy potrafisz w takim razie bez epitetów wyjaśnić, czego bronisz, kolego?
  • Odpowiedz
@shoananas: Już się popłakałeś ???XDDDDD
To lecimy dalej...
Ddo więzienia to trafił przez przypadek, albo to znowu spisek lewactwa xD
Roman B. chciał dobrowolnie poddać się karze trzech lat więzienia. Na szybki proces nie zgodził się jednak sąd. Co więcej, zezwolono na
– Zrobił z niej nałożnicę, niewolnicę seksualną, którą wykorzystywał kiedy chciał i jak chciał. Wykorzystał to, że pochodzi z biednej rodziny – cytuje uzasadnienie sędziego Mariusza Jasiona „Głos Wielkopolski”.
  • Odpowiedz