Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@paniejanuszu: Przebiło się za granicę nawet. Czasem jak są jakieś filmy o "dziwnych filmach na YT", to czasem Kraina Grzybów się pojawia.

Chociaż śmiesznie to brzmi, gdy jakiś jankes próbuje powiedzieć "Kraina Grzybów". Zazwyczaj brzmi to tak, że na słuch nie byłbym w stanie określić o co chodzi. Nieliczni posiadają wystarczające umiejętności, żeby odpalić Tłumacz Google i sprawdzić jak się to wymawia.
@paniejanuszu: w sumie od tego się wkręciłem w gatunek nazwany "analog horror". Jak na razie najlepsze co znalazłem to Gemini Home Entertainment (https://www.youtube.com/geminihomeentertainment ) które również udaje program edukacyjny z lat 80-90, ale idzie w zupełnie inną stronę i świat przedstawiony jest od pewnego momentu dużo bardziej spójny niż to co pokazano w Poradniku Uśmiechu.
@Creed-Bratton: Ja to oglądałem dawno temu i zawsze interpretowałem to jako gwałt na dziewczynie młodej gdzie pokazywano jej umysł, w sensie jaką traumę miała. I miała ten swój "magiczny świat". Musiał bym sobie odświeżyć to.