Wpis z mikrobloga

Zdarza mi się pracować w branży filmowej jako statysta i nie chciałbym być oszukany tak jak ten człowiek. Stąd przeklejam wpis z FB
żeby Google zaindeksował bandytę i oszusta.

Poniżej treść wpisu:

Ważne info. OSZUST!!!
Ostrzegam przed oszustem nazywa się Michał Ciołkowski agencja dream team szczególnie pracuje w Łodzi.
Byłem wybrany na reklamę piwa Okocim w Łodzi na dwa dni 7-8 kwietnia 2022.
Przez to że musiałem sobie wynająć nocleg w Łodzi po kilka wiadomościach umówiliśmy się na stawkę 340zl / dzień + zwrot za bilety. Dni zdjęciowe odbyły się według planu. Pan Michał powiedział że max 14 dni będzie przelew ( tak samo jest napisane w umowie)
Minął miesiąc Pan Michał telefon nie odbiera na wiadomości nie odpisuje. Minęło dwa miesiące tak samo. W wiadomościach zacząłem pisać że będę zgłaszał to do produkcji. Po uwiadomieniu produkcji na 3 miesiąc Pan Michał odpisał na wiadomość, że podobno nie miał mojej umowy ( umowę wysłałem mailem i uwiadomilem go)
W końcu zdecydował się zapłacić po 3 miesiącach.
Wchodzę do banku widzę przelew nie taki jaki oczekiwałem otrzymać a dokładnie 760 zł razem z biletami.
Pan Michał zapłacił stawkę nie 340 jak było omówione a 180 na co ja na początku się nie zgodziłem.
Tłumaczy to tym że ja nie byłem specjalnym że mnie nie malowali i nie przebierali w dziwne stroje.
Więc Pan Michał na początku naobiecuje kokosy potem nie wypłaca miesiącami nie odzywa się nie odbiera telefonu i w końcu płaci w 2 razy mniejszą stawkę niż było omówione.
NIE POLECAM DREAM TEAM MICHAŁ CIOŁKOWSKI - TYPOWY OSZUST.

#lodz #film #statystowanie #aktorstwo #reklama
fan_comy - Zdarza mi się pracować w branży filmowej jako statysta i nie chciałbym być...

źródło: comment_1657837300RBSX2hI3dJTsIeJgfWpO5o.jpg

Pobierz