Wpis z mikrobloga

@Winden: Tak tak, bo gruba osoba nie wie, że jest gruba i nie ma zielonego pojęcia, że otyłość może powodować różne choroby. Dlatego takiemu grubasowi trzeba na każdym kroku wytykać, że jest gruby, bo on nie ma lustra w domu i nie jest tego świadomy...

Ja nigdy nie zrozumiem co wy się tak #!$%@? do tych grubych ludzi. Czy oni łażą za wami i wpychają wam do ryja jedzenie, żebyście też
@pilzmeister: A to tylko grubasy niszczą swoje zdrowie na własne życzenie? To tylko na nich idą składki zdrowotne?
Jakoś nie zauważyłam żeby w taki sam sposób ludzie szkalowali palaczy, alkoholików, czy entuzjastów sportów ekstremalnych.
@chomiczek_123: Ale ja się nie #!$%@? do grubasów tylko do kolejnej głupiej "ideologii" powiedzmy gdzie nagle wszyscy promują otyłość. To jest promowanie kalectwa. Żeby daleko nie szukać to jako przykład podam reklamę podpasek gdzie taka mega otyła kobieta jeździ na łyżwach i twierdzi że jest wszystko super.
Otyłość prowadzi do wielu innych schorzeń, szpitale nie wyrabiają często z osobami po udarach i zawałach, których jedna z głównych przyczyn jest otyłość.
Ale ja się nie #!$%@? do grubasów tylko do kolejnej głupiej "ideologii" powiedzmy gdzie nagle wszyscy promują otyłość. To jest promowanie kalectwa.


@Winden: Ta wielka promocja otyłości to jest tylko w twojej i tobie podobnym głowach. To, że gruba osoba wystąpi w reklamie to NIE jest promocja otyłości. To, że jakieś czasopismo da grubą osobę na swoją okładkę to NIE jest promocja otyłości. To, że ktoś powie grubej osobie, że ładnie
@chomiczek_123: xDDD serio? Przyzwalanie na takie patologię sugeruje nam, że z taką osobą jest niby wszystko ok i inne otyłe osoby są w stanie łatwiej pogodzić się zw swoim losem. Może i niejedna chciała coś ze sobą zrobić, ale jeśli wkoło ogląda, że ewentualne 40kg więcej jest w sumie normalne to kiełkujący w jej głowie pomysł zmiany swojego życia szybko się ulatnia.
Przecież wiadomo, że nikt nie marzy o tym żeby
Przecież wiadomo, że nikt nie marzy o tym żeby mu nogi #!$%@?ło jak się naogląda ludzi na wózkach


@Winden: No tak, ale ktoś marzy żeby być grubym, bo widział grubą osobę w reklamie. Ponawiam: to że w mediach pokazują różnych ludzi, to nie znaczy od razu że promują ich styl życia.

Może i niejedna chciała coś ze sobą zrobić, ale jeśli wkoło ogląda, że ewentualne 40kg więcej jest w sumie normalne