Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko nie wiem czemu niby vrr ma być wymagany.

Konsola to jest najtańsza forma grania, oczywiście możesz kupić wypasiony tv ale równie dobrze zwykły monitor.

Za 3k kupisz Xboxa + spoko monitor i spokój. Jak wymagasz więcej to możesz dokupić tv też nie koniecznie odrazu OLED i masz trochę lepsze doznania.

Nie wiem czemu w pc formę wyświetlania olewasz a nagle w konsoli jest obowiązkowy tv za 5k. To idąc tym tokiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Wasz najwiekszy problem to priorytet. Najpierw kupujesz dobry telewizor, a dopiero do niego mozesz dokupic konsole. Nie na odwrot. Jezeli kupujesz xboxa series x za 2500 zl i masz telewizor bez 4k, hdmi 2.1, vrr, allm, poprawnego hdr, hgig, dolby bez opoznienia, to nie wiesz co robisz. Tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Na konsoli grasz glownie w single dla efektow wizualnych i graficznych. Na pc czesto wazniejsza jest szybkosc do esportu. Dlatego mozna miec gorszy monitor sdr do pc np. w 144hz, a do konsoli potrzebujesz dobrego ekranu. Poza tym, pc nie moze wyswietlc dolby vision, nie ma tez hgig, wiec hdr na monitorze pc jest tragiczny. Monitor do pc dziala przez display port, wiec nie ma problemu z input lagiem. Monitor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: Nie wiem w co grasz i jak grasz, ale powiem Ci, ze dla ogarnietego gracza input lag z pada podlaczonego do zwyklego telewizora jest nieakceptowalny, a konsola wyposazona w hdmi 2.1 podlaczona przez hdmi 2.0 do zwyklego monitora, ktory lepiej dziala przez display port to glupota.