Wpis z mikrobloga

Fajna ta nowa seria odyna, jak widać z poszukiwań też może wpaść sporo grosza tylko trzeba mieć zasięgu jak odyn, a nie ogłaszać się na lokalnych gówno grupkach. Musiało im ostatnio sporo takich zleceń wlecieć skoro dodali kod pkd i wystawiają paragony. Oby więcej takich odcineczkow #odyn
  • 13
@KopecyFan podpatrzył pewnie od Korsira który cały czas lata na jakieś zlecenia i zrobił to samo. Ale przynajmniej coś nowego i faktycznie może być ciekawa seria, o ile nie był to pierwszy i ostatni odcinek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zbojmar: Chłopie ja dzielność prowadziłem jak ty się jeszcze ciężarówką w piaskownicy bawiłeś. I usuń te dane bogu ducha winnego człowieka. Przecież tą nieudolną cenzurę można łatwo usunąć, po co problemy chłopaczkowi robić?
@kohut100: mieszkam w Sosnowcu i jednocześnie mieszkam w Olsztynie. Jestem Kamilem i Gejmenem w jednej osobie xD Czego nie rozumiesz? A jeszcze w międzyczasie jestem kochankiem odyna, korsira, twoim i nie pamiętam kogo jeszcze. Pomiędzy tym nawałem obowiązków mam jeszcze czas na shitposting na mirko