Wpis z mikrobloga

@ztck: Kontynuuję rozmowę z wątku https://www.wykop.pl/wpis/66632595/mirony-wlasnie-zamowilam-auto-jaram-sie-jak-nastol/236432597 tutaj, bo państwo snobki @Diplo & @nama już się obrazili, że ktoś skrytykował ich wymarzone auto i zjechała rycerza xD

Jaki był powód nie wiem, Twój styl wypowiedzi nie ułatwia oceny także tego nie będę w żaden sposób oceniał. Nie rozumiem tylko skąd założenie że ludzie którzy kupują auta ze względu na ich wygląd tak naprawdę leczą kompleksy i obchodzi ich co ktoś inny myśli.

Napisałem ci już przecież, że jeśli zachowanie @Diplo o tym świadczy, a nie sam samochód.

Mam twardego SUVa którego też określiłeś kiedyś bezsensownym, mam też obecnie wpłacony hajs na Twojego boga wśród samochodów i stare bmw w cabrio w garażu które pewnie uznałbyś za gruza dla biedoty bo szlachta jeździ hundajami.


1. Twój suv jest bezsensowny i już ustaliliśmy, że coś z głową masz inaczej niż reszta ludzi, że akceptujesz tą ekstremalną twardość X3M ;)
2. Jakiego boga? :D
3. Mirek, sam miałem e36 i wiem co to jest mieć RWD z rzędową szóstką. Planuję wrócić do tego setupu w nowym modelu, ale niestety wszystko z R6 ma xdrive :(
4. Chyba odniosłeś błędne wrażenie że jestem jakimś psychofanem hyundaiów. Owszem, robią solidne i obecnie nawet fajne auta i były one ciągle zauważalnie tańsze niż zachodnia konkurencja ale sytuacja się zmieniła. Dzisiaj i30 to jest staroć a i30N za 200k to już nie chcę nawet komentować.

Można kupić, mam nawet w rodzinie Atecę z chyba 190 konnym motorem i to jest jak dla mnie bardzo przyjemny bułkowóz. Problem jest taki, że Cupra jest zupełnie innym autem z wyglądu, ma też dużo lepsze odejście, jeżeli ktoś mając jakieś tam swoje oczekiwania wybrał jednak Cuprę to nie widzę powodu żeby go nazywać niemądrym, każdy ma inne oczekiwania co do swoich zakupów, a Ty lecisz takimi trochę banałami i stereotypami w tych ocenach.


Blablabla, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz. Oceniłem krytycznie auto na bazie moich doświadczeń. Chciałem zapytać się czy @nama na pewno jest świadoma tego co kupuje, bo miałem wrażenie (i to się potwierdziło), że kupiła je tylko przez wygląd. Skoro można mieć bardziej komfortową wersję (i tańszą) to jeśli ktoś nie chce szybko jeździć to po co miałby iść na kompromis?

ja i cała ekipa #silesianightdrive jeździła z Diplo i nama, i nie możemy złego słowa powiedzieć, mili ludzie, jeżdżą normalnie. Ocena przez pryzmat kilku wpisów w necie jest niemiarodajna.

@EndriuGolara: Kilka wpisów to jednak dużo. Dalej trzymam się mojej opinii, bo nikogo nie prowokowałem ani nie wyśmiewałem ale dwóch hamów się na mnie rzuciło, więc odpisałem im na ich poziomie.

#motoryzacja #niechwalesie
  • 14
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Napisałem ci już przecież, że jeśli zachowanie @Diplo o tym świadczy, a nie sam samochód.


No nie, napisałeś "Ludzie, którzy kupują auto przez wygląda są właśnie takimi ludźmi, którym zależy na opinii innych", a to coś innego. Miałem w swojej historii wóz który jednocześnie wspominam najgorzej i najlepiej, RX8, którego jedynym atutem był zajebisty wygląd. Ale wóz miał się podobać mi, a nie somsiadowi czy randomowi z wykopu.
  • Odpowiedz
No nie, napisałeś "Ludzie, którzy kupują auto przez wygląda są właśnie takimi ludźmi, którym zależy na opinii innych", a to coś innego.


@ztck: Eh no dobra, tam powinno być "...kupują auto tylko przez wygląd..."

Miałem w swojej historii wóz który jednocześnie wspominam najgorzej i najlepiej, RX8, którego jedynym atutem był zajebisty wygląd. Ale wóz miał się podobać mi, a nie somsiadowi czy randomowi z wykopu. A wg. Twojego zdania kupiłem go
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Eh no dobra, tam powinno być "...kupują auto tylko przez wygląd..."


Nadal się nie zgodzę, ktoś może kupować tylko przez wygląd dlatego że temu komuś się podoba, a nie że sąsiada dupa zaboli.

Nie wmówisz mi że kupowałeś rx8 i nie spodziewałeś się auta sportowego. Od razu widać co to jest za samochód i nie wiem dlaczego mówisz, że tylko wygląd go ratuje. Wyglądał na auto jakim był. Nie jesteś
  • Odpowiedz
Nadal się nie zgodzę, ktoś może kupować tylko przez wygląd dlatego że temu komuś się podoba, a nie że sąsiada dupa zaboli.


@ztck: Ale nie w sytuacji gdy kupuje nieprzeciętne auto i idzie na kompromisy, których nie jest świadomy.

Spodziewałem się. Ale obiektywnie patrząc ten samochód nie miał żadnych zalet poza wyglądem, był niepraktyczny, zajebiście drogi w utrzymaniu i wcale nie za szybki. Ale wyglądał #!$%@?ście i dlatego go wziąłem xD
  • Odpowiedz
czy masz coś na swoją obronę?

@zawisza1997: Obrone przed czym? Po co miałbyś się bronić, bo jakiś przegryw się zesrał na wykopie xD Jego nie stać na gołe i30, więc z takimi ludźmi nie rozmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wie jak dobrze go zaorałeś i też krzyczy i macha łapkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Coś nie tak z bańką mocno, dziś na pewno nie zasnie xddd W sumie pierwszy raz szkoda mi kogoś kogo pocisnalem, widać że psychika krucha xddd

@remev Nic głupszego dzisiaj nie czytałem xD
  • Odpowiedz