Wpis z mikrobloga

@TrollingMasterNinja: @pepeBAN: @Wiktorgg: Ok jasne, To może napiszę co mnie na pewno nieinteresuje: kuchnia typowo Polska, pizzerie, bary mleczne i kebaby. Kiedyś pamiętam w krakowie była taka streetfoodowa pizza składana, to może coś takiego żeby zjeść „do ręki” podczas zwiedzania miasta. Również interesuje mnie coś na obiadokolacje, jakieś steki/kuchnia europejska/orientalna. Ewentualnie może coś byście polecili z Finebite? Ale generalnie bez ograniczeń finansowych
@albert1337: jak wegetariansko to od siebie polecam Chimere - w centrum i tanio. Koko tez tanio, ale kuchnia polska.
Nie napisales tez jaki budzet konkretnie, czy chcesz cos mega wystawnego, czy tanio. Wiekszosc popularnych juz mozesz znalezc na tagu. Ktos chyba robil tez jakas liste gdzies tam.
@albert1337: zazie bistro, andrus food truck (maczanka po krakowsku), pan kumpir (jak lubisz ziemniaki), wietnam, MOLAM THAI CANTEEN & Bar, tibilisuri, jamra (jakbys jednak chciał kebaba dobrej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i na słodko chimney cake bakery

.... A jeśli wege to Vegab lub Turlaj Klopsa
@IceBeast: to musiałeś źle trafić (...albo ja dobrze). Jest kilka kumpirów w krakowie, ja regularnie jem tego w Hucie (aleja Pana 2137). Jest na prawdę spoko, aczkolwiek faktycznie kiedyś spróbowałem w centrum i był słaby - założyłem że to jednorazowy przypadek