Wpis z mikrobloga

@TheLizardKing: > Tak matołuszku, ludzie których nie stać na kilka ton węgla/czegoś tam na pewno znajdą drobne kilkadziesiąt tysięcy na ocieplenie kwadratu, logiczne przecież. Ale oni mają was za idiotów to masakra. Najgorsze, że się nie mylą w tym osądzie bo wy nadal na nich głosujecie.

"Bo wy"
no tak, przecież to na pewno głosują tak neuropki, centra i konfiarze z wypoku, a Ty ten jeden sprawiedliwy xd
  • Odpowiedz
@artekF: Ma się przyznać, że dla własnych korzyści zniszczył kraj i podać się do dymisji. Aaa, to nie ten kraj.


@TheLizardKing: A wtedy bedzie tanio, czy nie bedzie trzeba docieplac domow przed zima?
  • Odpowiedz
@TheLizardKing: > Chyba wiem na kogo głosowałem, nie sądzisz? Kolejny #!$%@? z pokolenia "xd". Skoro cię to boli to chyba wiadomo na kogo głosowałeś ty.

Ty nie tylko wiesz na kogo głosowałeś, ale na kogo głosowali wszyscy na tym portalu xd

Kolejny #!$%@? z pokolenia "xd"


Po pierwsze jestem typiarą, po drugie jeśli z tym masz największy problem, to niezłe priorytety.
  • Odpowiedz
Ty nie tylko wiesz na kogo głosowałeś, ale na kogo głosowali wszyscy na tym portalu xd


@philosophy: Was to akurat łatwo wyczuć po tym, jak zaciekle bronicie tego bandyckiego i złodziejskiego rządu. Jak wam płacą 1,2zł za wpis to niedziwne, że taką jakość propagandy uskuteczniacie. Trudno więc nie zauważyć po której stronie stoicie.

  • Odpowiedz
@TheLizardKing: W życiu bym na PiS nie zagłosowała, ale Ty wiesz lepiej. Tak jak ujęłam w pierwszym poście - na wykopie masz przestrzał ludzi głosujących na różne partie, ale na PiS najmniej. Pomijają może jakieś PSL itp. Weź się nie kompromituj i nie wmawiaj innym co robią.
  • Odpowiedz