Wpis z mikrobloga

Mirki na #emigracja w #holandia tez u was tak słabo z godzinami w pracy? Wtf żeby człowiek musiał się codziennie pytać czy może zostać dłużej żeby mieć 40h.Nie dość, że mało pracy to te debile przysyłają kolejnych nowych pracowników?!
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak i jeszcze na za rower podnieśli z 3 na 5 euro, bo paliwo droższe xd


@franek-figurka:
Rozejrzyj się za jakimś używanym, najlepiej jakąś Gazelle z siedmioma przerzutkami Shimano Nexus. Ja kupiłem taką 23-letnią za 80 EUR, włożyłem w sumie drugie tyle i jestem zachwycony.
Wziąłem ten rower ze sobą do Polski(35 EUR dopłaty do busa) i czasem pojawiają się podobne na allegro za 1-1,5k PLN więc na pewno nie
  • Odpowiedz
@franek-figurka: co do tego, ze zatrudniaja wiecej niz jest pracy.. W kazdej chwili kilkanascie osob moze powiedziec, ze ma #!$%@? i wraca do PL albo zachla.. I nie ma komu robic. Dlatego sie zabezpieczaja. Dobrze wiedza, ze w razie zbyt wielkiej ilosci ludzi w pracy moga odeslac X osob do domu po 4h i tyle. Ja akurat mam stale godziny, ale no w sumie w wakacje to wszedzie powinna byc
  • Odpowiedz
@franek-figurka: u mnie normalnie 5dni w tygodniu po 8h, czasem się zdarzy dzień wolny jak agencji coś nie pasuje, ale jak przyjdziesz do firmy mimo że w agencji zaplanowali "wolne" a jest co robić, to Cię zostawią i zapłacą normalnie
  • Odpowiedz