Wpis z mikrobloga

@Fbubepe:
Nie do końca zrozumiałeś opa, on chce zostać dłużej w pracy by chociaż te 40h tygodniowo uzbierać. Zapewne pracuje na godzinówce więc zapłacą mu za tyle ile przepracuje, nic w tym dziwnego.

@franek-figurka:
Zapewne jakiś picker-order czy coś tego typu? Rozmawiałem kiedyś z kumplem który był managerem w jakimś AH czy innym Jumbo i taka była polityka firmy, że lepiej zatrudnić więcej osób na 4h niż mniej
  • Odpowiedz
@baNicja: 3 tydzień mija, 2 pierwsze były okej, teraz ten tydzień 3,5 godziny ucięte.Poczekam jeszcze tydzień i będę rozmawiał z agencja, że nie jestem zadowolony.Dzisiaj byłem prosiłem o więcej godzin to mi powiedziała, że to od team liderów zależy.
  • Odpowiedz
@franek-figurka: Heh, a ja mam odwrotnie. Codziennie mi dupe truja, zebym zostal dluzej, bo kupa ludzi sie pozwalniala i sa braki kadrowe....zawsze mam z managementu beke jak juz wiedza, ze bedzie problem, bo nie ma komu robic, a im sie nie chce dupy zza biurka ruszyc...wtedy zawsze podbitka do robolstwa i z mina kota ze Shreka pytanie czy nie zostaniemy dluzej, zeby sobie wiecej zarobic hahah..moja odpowiedz jest zawsze taka
  • Odpowiedz