Wpis z mikrobloga

Podjazd pod warszawską Agrykolę ma ok 500m długości, 23m przewyższenia i średnie nachylenie 5,5%. Poce się i męcze tam strasznie, a czasami nadrabiam dużo drogi na Gdański lub Wilanowską bo mi się nie chce mi się wjeżdżać Agrykolą.

Dzisiaj na Tour de France wjeżdżają z 300m npm na przełęcz na wysokości 2630m npm (col du Galibier). W tym jest 35km odcinek, gdzie prawie cały czas jest pod górę, ze średnim naczyleniem koło 7%. Czyli 70x Agrykola z nachyleniem troszeczkę wyższym. To nie jest jedyny podjaz dzisiaj. Wczoraj też był górski etap a jutro będzie jeszcze bardziej ciężki.

Fajnie czasami uświadomić, jakim się jest leszczem

#kolarstwo #szosa #tdf #rower #tourdefrance
lecho182 - Podjazd pod warszawską Agrykolę ma ok 500m długości, 23m przewyższenia i ś...

źródło: comment_1657713216RL4IQohAv59oEztbAuhipt.jpg

Pobierz
  • 23
@lecho182: ostatnio miałem przyjemność jeździć w karpaczu. Też jestem z mazowieckiego, więc było wesoło.
W trzy dni zrobiliśmy ~4km przewyższeń. Czasami wahoo pokazywało 16%. Przy przełożeniu 34-34 miałem czasami problemy żeby podjechać...
Nie mówię już o zjeździe z przełęczy karkonowskiej po polskiej stronie. Hamulca nie puszczałem przez jakieś 6km :P
pstrokatasroka - @lecho182: ostatnio miałem przyjemność jeździć w karpaczu. Też jeste...

źródło: comment_1657729897aJqqJJ5SocNIYwztEM8hmA.jpg

Pobierz