Wpis z mikrobloga

@dolan03:
- przywracam legalność systemów zablokowanych przez ból dupy Ferrari albo FIA (mass dumpery, aktywne zawieszenie, etc.)
- wprowadzam pełną transparentność dla spraw między FIA a zespołami, retroaktywnie (czyli np. dostęp opinii publicznej chociażby do 2019 PU Ferrari, albo tego jak Merc lobbował za swoją konstrukcją V6)
@dolan03:
Anuluje nakaz używania jednych silników V6T na rzecz dowolności przy jednoczesnym zachowaniu zasady, że musisz pokonać całość GP na jednym baku.

Do tego wprowadzam zasadę, że większość elementów aerodynamicznych nie musi być przez FIA opisana do milimetra a ma zachować funkcje bezpieczeństwa i limit wagi dla bolidu tak aby bolidy bardziej różniły się od siebie.
@OgurRicc: Bardzo dobrze się orientuje. Niech tam sobie głoszą różne hasła w stylu We Race As One itp. Nie interesuje mnie to, przywykłe ze to jest element marketingu zachodnich korporacji i w żaden sposób mnie to nie dotyka ani tez nie wpływa na ściganie. Jedynie żenuje mnie ze robią to wszystko i jednocześnie organizują wyścigi w jakimś Bahrajnie, Arabii Saudyjskiej czy innej religijnej dyktaturze gdzie za głoszenie takich wartości potrafią skazać
@rosikk1: Tak, bo nikt normalny kto interesuje się sportem nie zwraca na to uwagi. Jedynie tępe łby dla których najwaznijesze są ich średniowieczne uprzedzenia zajmuja sie jakimiś lesbijkami czy tęcza na bolidach. Formuła 1 ma inne zmartwienia, np. wymyślanie na siłę sztucznego show w stylu sprinty kwalifikacyjne, zbytni rozrost kalendarza i wyścigi na gownianych torach, eliminacja fajnych klasycznych obiektów, za duża masa bolidów itp. Jak Hamilton chce sobie jeździć w tęczowym
- wprowadzam zakaz promowania wszelkiego rodzaju środowisk BLM, LGBT etc.


@dolan03: Serio nie rozumiem co Wam to przeszkadza? Ja oglądam wyścig, kwale, konferencje i nic takiego nie widzę. Może po za napisem "End Racism" albo tęczową opaską na ramieniu Vettela - tylko nie wiem dlaczego miałoby to mi przeszkadzać. Kierowcy są osobami publicznymi, a zespoły mają swój marketing więc będą sobie głosić takie hasła jakie chcą, i brać udział w akcjach
@Mirkosoft: @kubson93: To nie tak że mi leci ślina z pyska jak widzę tęczę na torze. Uważam, że promowanie tego wyszło trochę poza skalę i jest bardziej na pokaz. I nie chodzi mi tylko o F1 tylko każdy sport. Pamiętamy jakie cyrki działy się przed meczami, wyścigami czy innymi imprezami po śmierci Georga Floyda. To jest chore i nie powinno mieć miejsca w sporcie. Ja wiem, powiecie że sie #!$%@?