Wpis z mikrobloga

Żuk jeszcze u mechanika, więc jakieś archiwalne foto z dnia zakupu :)

Jednak czas godni i do startu na Złombol pozostało 52 dni i hajs na cele charytatywne trzeba zebrać :)

Dla chętnych co chcą dać jakiegoś piątaka link:
https://deposit.rallygo.eu/donate/61d0a137d73a68000a840644?team=61f553c4ea095c000a61279d&fbclid=IwAR2ax8-hwoIwdln7nGlFVtaWY8BXDloiKf-0WZrOQ2EzXfFEGD0CpULx0rM

A jak ktoś chce wesprzeć jakąś większą sumą i chciałby np.
- swoją reklamę na Żuku
- sesję fotograficzną, film z drona, goPro itp wykonane przez kolegę który dobrze to ogarnia (https://www.instagram.com/_everon/), może być również z Żukiem, Trabantem (pewnie po Złombolu jak wymienię silnik)
- jazdę Off-Road po kosztach w cenie LPG Discovery 2 V8 w okolicach Waw
- jak masz jakąś stronę/fan page to zamieszczę info o darczyńcach na (www.danielvideo.pl, www.youtube.com/c/DanielVideo89 (filmy z przygotowań i wyjazdu), https://www.facebook.com/DanielVideoYT wpisy na fanpage dla darczyńcy)
- jakieś inne propozycje, jeżeli będą się kalkulować to jesteśmy otwarci :)

Takie trochę też #rozdajo przynajmniej z naszej strony :)

#zlombol #motoryzacja #warszawa #reklama #zuk #danielvideo #offroad #discovery #landrover #trabant
DanielVideo - Żuk jeszcze u mechanika, więc jakieś archiwalne foto z dnia zakupu :)
...

źródło: comment_1657695713JlTeoy5WR5MFTqGyTQXFJW.jpg

Pobierz
  • 7
@szaman_aman: To od razu zaznaczam że zbiórka jest na cele charytatywne, a koszty związane z Żukiem w 100% są finansowane z własnej kieszeni.

Tak mniej więcej:
- Zakup Żuka z 1997 roku, w bardzo dobrym stanie blacharskim (jak na Żuka), z bardzo dobrą ramą, gazem zarejestrowanym na 7 osób, z LPG za 2500 zł
- Mechanik, uszczelnienie silnika (łącznie z jego wyjęciem), wymiana końcówek drążków w zawieszeniu, wymiana łożysk, pewnie masa
@DanielVideo: W jaki sposób wynajdujesz darczyńców? Tzn bardziej mam na myśli kontakt.
Napisałem garść maili do firm w których opisałem na czym polega złombol, cel zbiórki oraz nasze przygotowania. Wszystko w pigułce. Jak ma razie cześć firm nie ogarnia co to złombol lub nie odpisuje.
Do wyjazdu zostało coś koło 50 dni a my zebraliśmy dopiero 50 ziko.
@Hicur: U mnie też kwota bardzo słaba. Na razie zrobiłem kampanię "internetową". Ale jak odbiorę Żuka to mam plan pojeździć po okolicy i osobiście rozmawiać. Bo widzę że przez neta to dużo chyba się nie ugra ;)
Mam jeszcze jeden plan podjechać pod galerię handlową, może jacyś ludzie będę zagadywać to od razu cyk gdzie jadę, pokaże auto, i link do zbiórki. Odwiedzę też sklepy, zaproponuję że mogę trochę samochód np.
@DanielVideo: Chyba innej opcji nie ma. Do końca miesiąca uderzam mailowo. Od sierpnia wpadnę do lokalnych firm z ulotkami własnej roboty. Niestety wehikuł którym jadę jest u blacharza.
Profil załogi na fb też jest spoko opcją. Posty zbiórki itp. Chyba też się za to wezmę.
@Hicur: No bez samochodu może być ciężko, bo jak ludzie zobaczą Żuka to im się od razu sentyment odpala i myślę że są bardziej skłonni coś sypnąć ;p A takich mail, zbiórek to w necie cała masa jest.
Na grupie osiedlowej napisałem gdzie jest pewnie ponad 1000 osób i w sumie zerowy odzew...