Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z braku odpowiedzi ponawiam ważne dla mnie #pytanie: mirki jak to jest obecnie z pracą (a przynajmniej z tym jak długo się szuka pracy) i mieszkaniami w większych miastach ?
Mieszkam na #prowincja i myślę się jakoś wyrwać z #przegryw bo zmarnowałem 10 lat siedząc na tym zadupiu i mam dość tego marnowania sobie życia (głównie dla usługiwania moim starym i ich zadowalania własnym kosztem).

Tylko z drugiej strony jest to straszenie że kryzys idzie,że w dużych miastach też trudno się utrzymać i sam już nie wiem czy to,czy próbować wyjazdu (tylko ze znowu "rozkręca się pandemia" :/ ) czy jeszcze co innego,więc chciałbym wiedzieć jak widzicie obecnie sytuację w takich miastach jak #krakow,#warszawa,#wroclaw czy innych wojewódzkich tego typu. Jak to w końcu jest ?

Naprawdę proszę o w miarę rzetelną informację jak wy to widzicie bo muszę ogarnąć jaka jest sytuacja żeby nie wtopić i nie wrócić znowu tylko po to żeby wysłuchiwać jak to rzekomo mam dobrze będąc zredukowanym do #neet i służącego czy gadki że "ja sobie w życiu bez moich starych przecież nie poradzę" (tak,to dla mnie już oczywiste że oni są przynajmniej trochę toksyczni).

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cdf52d19e9eb9c3e3ba15d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6