Wpis z mikrobloga

@erdetmxt: a co się z nim dzieje? Mam tez ten model i od 3 lat nie ma śladów zużycia, a nie dbam jakoś szczególnie i co chwile piorę całe wnętrze. Gdyby nie to, ze jest głośny i ma kiepska wentylacje, to bym nie miał na co narzekać
@apee: z przodu nad szybą zaczyna się lekko deformować, jakby się zapadał. W kilku miejscach przy górnej wentylacji widzę małe pęknięcia plastiku. Jeden z zaczepów przy górnej listwie pod szybą już nie istnieje, a nic z tym nie robiłem i dbam o kask bardzo mocno. Pomijam już jakość szyb, które rysują się od byle robaka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: sam latam w hjc (is-17) racja, plecak dużo mniej jeździ z wiadomych względów. Brat za to też ma vectora i dość długo użytkuje. Może to mocno zależne od modelu. Ciężko stwierdzic, dla jednego sezon to 2k km a dla drugiego to objazd Azji. :)
@rono: Jak wyglada w nim montaż interkomu? Istnieją wcięcia na głośniki ? Jeśli tak to w którym miejscu one wypadają? Podeslalbys fotkę od środka mocowania głośników by było super. W obecnym kasku wcięcie jest dużo za płytkie i wogole w innym miejscu, powyżej mojego ucha.
@PancakeV: Pod ręka teraz nie mam ale wcięcia są u mnie równo przy uszach w miejscu gdzie kończą się paski te co pod broda zapinasz.
Zmieściłem kilka dni temu głośniki od Cardo Spirit i mnie nie uwiera
@rono: No właśnie ja mam uszy dokładnie w miejscu gdzie się te paski kończą od razu mam t ucho natomiast w moim kasku wycięcie na ucho jest dalej i wyżej, wypada tam gdzie góra ucha i mnie słuchawki cisnęły trzeba było ciąć styropian, stad pytanie czy w tym modelu wcięcia zrobione są dobrze i dosyć głębokie pod Cardo jbl które maja aż 40mm? Czy twoje słuchawki wystają z wycięć czy jest