Wpis z mikrobloga

Jeżeli wskaźnik inflacji ogłaszany przez GUS na koniec każdego miesiąca, w ciągu najbliższego roku wyniesie 21,37% pośród plusujących ten wpis wylosuję trzy osoby którym zamówię pizzę, dużą, pyszną, do wartości 80 zł z dowozem jedna.

Zasady:
- 15.07.2022 robię listę osób które zaplusowaly wpis
- na przełomie każdego miesiąca weryfikujemy inflację ogłaszaną przez GUS na stronie stat.gov.pl
- jeżeli inflacja r/r wyniesie równe 21,37% spośród listy osób które zaplusowaly wpis do 15.07, za pomocą narzędzia https://www.streamchange.pl/losowanie/ losuje trzy osoby
- za pomocą wpisu na Mirko kontaktuje się ze zwycięzcami i ustalam dogodna formę zamówienia pizzy
- ostatni miesiąc który będzie brany pod uwagę to czerwiec 2023
- jeżeli inflacja r/r będzie wynosiła 21,37% więcej niż w jednym miesiącu to losowanie i wyłonienie zwycięzców odbędzie się tylko po pierwszym miesiącu
- w sytuacji kiedy mała margherita z wyrobem seropodobnym, dostawą będzie kosztowała więcej niż 80 zł zastrzegam sobie prawo do odwołania zabawy

#inflacja #gospodarka #nieruchomosci #waluty #gielda #2137
Pobierz
źródło: comment_1657632104hT9bMrM2k373xXehNCJP7N.jpg
  • 11
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża Polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam