Wpis z mikrobloga

@wixiarz: Bo socjopaci/psychopaci na ogół nie są normalni i to normalne, że mają takie sytuacje, a potem strugają ofiary w mediach, aby ludzie im współczuli. Tu masz dobry przykład aktora, któremu zły pistolet wystrzelił i zabił kobietę, gość nawet specjalnie pociera oczy pieprzem, aby mieć łzy.
Djuk94 - @wixiarz: Bo socjopaci/psychopaci na ogół nie są normalni i to normalne, że ...
@cagogsg:Generalnie jest jakiś % ludzi raczej chyba mały / bardzo mały co kręcą ich takie dziwne przygody seksualne, nie wiem od czego to zależy. Goście są niby hetero ale coś ich jednak ciągnie , możesz z kimś być kilka lat i nie mieć żadnych podejrzeń ale jak będą mieli okazje to się skuszą. Znam osobiście taką podobną historię można powiedzieć bliźniaczą tylko te osoby nie są popularne , i nie było
@Napierii > ale łykacie jak małe pelikany xdd ten fabijanski to atencyjna dziwka przecież już z rafalalą miał akcje i potem oczywiście nawet sam rafalala powiedział że to była promocja płyty czy tam jakiegoś filmu

Sam łyknąłeś bo z tym filmem to było nieduolne tłumaczenie Fabiańskiego. Że niby promocja filmu "Inni ludzie". Producenci szybko się wypowiedzieli że to nieprawda xd
@wixiarz: jakos mi sie to nie klei, w tej profesji to jednak dyskrecja jest najwazniejsza, a pozniej goscie z pierwszych stron gazet czy portali nadal sie tam pchaja pomimo wczesniejszych afer. No nie jestem w stanie pojac logiki „klientow”, a tym bardziej Rafalali. Kto do tej osoby bedzie uczeszczal na sesje majac z tylu glowu ze moze wyplynac foto/wideo?
@wixiarz: Przecież Rafaella twierdziła też, że dwóch ex-ów Dody korzystało z jej "usług" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Majdan i jakiś tam Emil. Można znaleźć artykuły na necie. CZAICIE TO? XD Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w to, że atrakcyjni, popularni, nadziani faceci polecieliby na podstarzałego, brzydkiego tranzystora z nadwagą. I to jeszcze akurat dwóch ex-ów Dody XD Litości. Wiadomo, że to totalna ściema, a najpewniej jakaś