Wpis z mikrobloga

@BarylkaKrwi: w słoneczny dzień Jasne Błonia to zdecydowanie najlepszy punkt, aleja Fontann, aleja Kwiatowa to też dobre punkty w taki dzień i być może łatwiej. A nie byłoby najłatwiej dogadać się z CH Kaskada jeśli urząd robi problem? Jest tam spory plac przed wejściem, ruch tam zawsze duży, a i może jakoś Kaskada się przyłączy? I sam zejdę, bo mieszkam obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze mówiąć
@BarylkaKrwi: Na Błoniach zawsze są tłumy i wszyscy wiedzą jak trafić, kręcą się tam ludzie którzy przychodzą na spacer, więc i mają trochę wolnego czasu żeby go poświęcić na krwiodawstwo :) Na pewno też łatwiej tam zaparkować niż pod filharmonią. Błonia to chyba top1 miejsc spacerowych w mieście.
Do tego plac jest duży, niezarośnięty więc autobus będzie bardzo dobrze widoczny już z daleka.
@krucjan: Dzięki za odp.

@suslogon-szczecinski: Cholerka, sporo dobrych informacji mi dajesz. Podejrzewam jednak, że Kaskada nie jest zarządcą terenu przed CH, więc i tak urząd bym musiał atakować, a to mnóstwo papierów i kosztów, ponieważ sam nie zaprojektuje czasowej zmiany organizacji ruchu, czego wymagają. ¯\_(ツ)_/¯

Zamek wydaje się być lepszą opcją jeśli mają jakiś teren przed budynkiem w swoim władaniu, a UM to całkiem rozsądna opcja na promocję.

@strach_na_wroble:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BarylkaKrwi: pod koniec października ruch pieszy będzie największy w okolicach Cmentarza Centralnego (jest ładny duży plac przed główną bramą) ( )
A tak serio to błonia są chyba najlepszym miejscem na tego typu akcję bez względu na porę roku, jak dopisze ładny dzień to naprawdę dużo ludzi może się tamtędy przewinąć. Nie raz tam się różne akcje odbywają, na końcu błoni jest parking, gdzie autobus może
@BarylkaKrwi: Błonia sąsiadują (dosłownie, stoją tuż przy) z Urzędem Miasta. Zamek ogólnie spoko, ale... tam raczej spotkasz turystów, a z mieszkańców mało kto trafi przypadkiem.

Problem by był jeżeli kompletnie nie byłoby pogody, mówię o jakimś deszczu albo innej nawałnicy, wtedy rzeczywiście mogłoby straszyć pustkami, ale w sumie gdzie by nie straszyło?
Plusem filharmonii byłoby to, że jest w centrum i sporo osób przejeżdża autami w pobliżu, tylko nie wiem czy
Pobierz strachnawroble - @BarylkaKrwi: Błonia sąsiadują (dosłownie, stoją tuż przy) z Urzędem...
źródło: comment_1657618378c7df7fDNG8wutWZm103Ooh.jpg
@BarylkaKrwi: Jak na Błoniach to w terenie tzn w alejkach bocznych, lub blisko trawy przy fontannie, ale nie na parkingu, tam mało kto zachodzi, największy ruch jest na terenie zielonym i alejkach obok, im bliżej pomnika Czynu Polaków tym mniejszy ruch. Kaskada niby ok, ale jak już to w środku, bo przed głównym wejściem od pl żołnierza to tam dużo miejsca nie ma aby się rozstawić i jeszcze zostawić miejsce na
@Dorciqch: No właśnie o ten parking chodzi, bo jest on poza jurysdykcją UM w Szczecinie i papierologiczne sprawy organiczają mi się do jednego maila. Będę chyba optował za tą miejscówką.

@strach_na_wroble: No i namówił. Chyba jednak błonia wejdą na akcję. Sama Pani z Urzędu Miejskiego proponowała, więc chyba widzi o co chodzi.

@Ursus-maritimus: Alejki pewnie będą niedostępne dla autobusu ze względu na zbyt duże obciążenie, które musiałyby znieść, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf999: nie wiem tylko czy nie będą wtedy dominować tam ludzie w wieku poprodukcyjnym (że tak ładnie to określę), które już krwi oddawać nie mogą
@Dorciqch oni tam są codziennie, a w tym okresie wydaje mi się że chodzą wszyscy
Z drugiej strony krwiobus na jasnych błoniach jest dosłownie 100m i 200m od wckik i rckik ¯_(ツ)_/¯