Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
#ukraina #rosja #wojna
Wybiła 7 rano, a już ruska propaganda pojawia się na tagach.
Przesłanie dnia od kolegów z Kremla na dziś to "jakie USA jest złe", zmiana kierunku bo wczoraj podgrzewanie tematu Wołynia średnio im wyszło.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mexxl No i co ty mi tu zalinkowales xd nadal nie chce mi się wierzyć że jakiś serioża albo saszka przychodzi do oracy i myśli: "oo dzisiaj trzeba popostowac na wykopie" i n--------a z multikont jakieś rzeczy xd bo co by to miało niby zmienić
  • Odpowiedz
@mexxl: Dokładnie. Trolle stosują zasadę: jak nie kijem go to pałą. Oczekiwać od nich wyrafinowania... na próżno.
@DogInTheFog: Szkoda, że tego piwa nie ma - lubiłem je zarówno ja, jak i od wielu lat nieżyjący mój jamnik, który lubił wypić odrobinę nalanego na spodeczek. Żadnego innego nie chciał.
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: nie, jest jeszcze wielu nacjonalistów którym przeszkadza pomoc Ukrainie, i dobitnie o tym przypomnieli wczoraj generując co kilka minut wpis o wołyniu, nie róznią się od rosyjskich imperialistów i ruskich trolli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przesłanie dnia od kolegów z Kremla na dziś to "jakie USA jest złe


@mexxl: debile. Wolałbym żeby mi USA zburzyło dom, niż żeby ruski mir mi go wybudował
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: może nie siedzą ale ich propaganda sączy się przez pewne grono użytkowników.

Tak działa propaganda, ktoś uznaje ruski szajs za wartościowy i się nim dzieli.
  • Odpowiedz