Wpis z mikrobloga

Coraz więcej osób dopytuje o sytuację, dlatego opiszę krótko na czym stoimy. Od kilku miesięcy trwa rozpatrywanie wniosku o zatwierdzenie podziału pola tak, aby budowany dom stał na osobnej działce. Działkę geodeta wykreślił zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. Po pozytywnym zaopiniowaniu podziału przez gminę, sprzeciw wniosła żona wnioskodawcy. Okazuje się, że żona sąsiada (wnioskodawcy) ma teraz swojego osobnego adwokata do tej sprawy i są teraz osobnymi stronami(?!). Sąsiad nie wniósł sprzeciwu, za to jego żona ze swoim adwokatem napisała jakieś bzdury że żąda, żeby całe moje pole zostało od razu podzielone na działki z wytyczeniem dróg. Zostało wszczęte postępowanie administracyjne. Gmina podtrzymuje pozytywna opinię i uważa sprzeciw za bezzasadny, jednak sprawa trafiła do wojewody i tak to już trwa... straciłem rachubę czasu. Może 2 miesiące, może 3.
O podziale został poinformowany sąd prowadzący sprawę o służebność i tylko zażądał przesłania wstępnego projektu podziału i na tym koniec kontaktu.
Chciałem opisać tę historię mając już orzeczenie wojewody w ręku, ale wyjdzie z tego osobny wpis.
Co do domu, to czekamy na okna ;)
#sluzebnoscwolfika
  • 68
  • Odpowiedz
@whitewolfik wpis ma 15 godzin, a nadal nie ma podlinkowanych wpisów OPa w kolejności chronologicznej, zawsze sobie lubiłem poczytać sprawę od początku przy każdym kolejnym wpisie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A tak poza tym sądem to z sąsiadem normalnie rozmawiasz? xD

@budyn: ta, normalnie woodke piją i gadają o doopie marynie a w międzyczasie przerwa na kłótnie o działkę


@Cel87: uwierz mi, że znam takich co by to było całkiem normalne. Podobno w trepowskich klimatach to jest norma i coś w tym jest, bo kilka ładnych lat temu, przeprowadził się koło mnie jeden trep i wiesz co? Idzie, przechodzi obok,
  • Odpowiedz
@whitewolfik: nie no takie akcje się dzieją, a Ty nic nie opowiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie to oglądają jak dobry serial w TV, ni można tak miesiącami nie dostarczać nowego materiału ;)

Powiem, że i tak jesteś cierpliwy i nadwyraz polubowny oby się to na Tobie nie zemściło (będziesz dobry dla takich gnid i to Ty potem będziesz stratny, a oni będą chodzić jak paw)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mmmkurla: nikogo ten budynek nie obchodzi. Może jakby się coś stało, to dopiero by ktoś się zastanowił, a tak to przecież urzędnicy nie będą się wzajemnie ganiać.
  • Odpowiedz