Wpis z mikrobloga

@Erk700: niby tak, ale wydaje mi się ze to stworzenie takiej bariery ochronnej typu "ja nie onuca widzicie xDD" no a potem jedziemy z jakimiś analogiami do zepsutego zachodu a racjonalnego konserwatyzmu rosji XD
  • Odpowiedz
@marko2: Oglądałem jego wcześniejsze filmiki i stwierdzam, że próba zrozumienia i obrona wolności jest jego naturalnym odruchem. Popełnił błąd, gdyż zajął się tematem, który nie leży w centrum jego zainteresowania (psychologia/etyka/filozofia) i próbuje przenieść tam rozwiązania z tematów, którymi się wcześniej zajmował.
  • Odpowiedz
@marko2: racjonalny konserwatyzm- to największa liczba mezczyzn nie dozywajaca do 55 roku życia, ogromny odsetek HIV, jedna z najwiekszych liczby aborcji przypadajaca na kobietę, brak poszanowania wszelakich praw eh szkoda strzepic ryja
  • Odpowiedz
  • 21
Peterson gdy porusza każdy temat poza swoim konikiem, czyli psychologią staje sie debilem. Polecam jego rozmowę z Mattem Dillahunty'm o religii jako jeden z lepszych przykładów.
  • Odpowiedz
@marko2: Rosja to nie Moskwa, a 80% kacapów dalej sra za stodołą, nie schodzi poniżej 2 promili i je same kartoszki cały rok. Lubię czasem gościa posłuchać, ale cóż. Poglądy każdego trzeba filtrować, a tu gość odleciał
  • Odpowiedz
@Erk700: On swoje uniwersum walki ze zgniłym marksistowskim zachodem przenosi na ten konflikt i sądzę, że robi to głównie pod klikalność, na potrzeby własnego podwórka i własnej publiki.

Szkoda tylko, że wychodzi z tego szkodliwy bełkot z merytorycznymi błędami (Ukraińskie zasoby na Morzu Kaspijskim przekręcenie holodomor na holomodor w momencie jak rzuca argumentem, że mało kto cokolwiek wie o Ukrainie). Tam jest prawie wszystko, od polityki appeasementu, po szczekające NATO.
  • Odpowiedz
Gościu sam się określa jako "liberal", czyli lewak w Ameryce. Jaka prawica?


@suweren_sudoku: a pisałem coś o tym, jak określa się sam Peterson? Nie.
Napisałem tylko, że polskie prawaki odczuwali podniecenie seksualne, na samą myśl o tej ruskiej onucy.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

Napisałem tylko, że polskie prawaki odczuwali podniecenie seksualne, na samą myśl o tej ruskiej onucy.

Bo gość w większości przypadków gada z sensem dlatego automatycznie podpadł środowiskom lewicowym, a prawakom się to spodobało.

A w ogóle to o jakiej wypowiedzi Petersona jest teraz tak głośno i go wyzywacie od onucy? Chciałem obejrzeć.
  • Odpowiedz