Wpis z mikrobloga

Planuje sobie zamówić przez internet buty motocyklowe Seca Hyper. Czy jakiś posiadacz może potwierdzić, czy brać rozmiar standardowy, czy może o rozmiar większy niż normalne buty codzienne?
#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
@River7 weź większe bo jak włożysz grubsza skarpetę? Albo noga urośnie? ( )

A tak serio, nie ma na stronie producenta jakiejś rozmiarówki bądź szablonu? Jak ja swoje kupowałem (ale innego producenta) to że strony można było sobie druknąć taki szablon i "przymierzyć" buta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@River7: Mam te buty, lecz sam korzystam z nich zbyt krótko by dać rzetelną opinie.

Jeżdżę, zdawałem i zdałem w nich egzamin, a teraz na bieżąco użytkuje.

Sam mam rozmiar buta który noszę na co dzień. Wcześniej miałem rozmiar mniejszy 43, to z powodu tego że po 30 min tak uciskał mi stopy że dretwialy. Znów 44, jest spoko, noga nie jest za luźna, nie jest też za ciasna. (Nie
  • Odpowiedz
@River7: Tutaj mój komentarz odnośnie butów Seca Hyper sprzed roku
https://www.wykop.pl/wpis/57092419/motomirki-szykuje-sie-do-zmiany-butow-zastanawiam-/
To co pisałem to potwierdzam. Buty mam nadal, bardzo mi odpowiadają. Do tego czasu przytarły się lekko te boczne slidery (które można wymienić) i podeszwa butów także się lekko starła (w zasadzie to na lewym bucie, raczej od dźwigni sprzęgła i asekurowania się lewą nogą). Tak jak pisał @olesh: buty są bardzo wygodne, wydaje mi się że
  • Odpowiedz