Wpis z mikrobloga

@Lukasq:

Przez wiele lat miałem o Terlikowskim raczej negatywne zdanie. Jednak po latach okazało się, że mimo mocno "radykalnych" zasad to gość ma też mocny kręgosłup moralny i w sumie można powiedzieć, że to taki prawdziwy "katolik".


To jest IMO błąd poznawczy, koleś teraz napisał parę mądrych rzeczy, to zapomina mu się jego wcześniejsze odklejenia. Pewnie wystarczyłoby go zapytać o jakiś kontrowersyjny dla katolika temat, i gdybyś usłyszał jego zdanie w
Ogólnie Terlik od jakichś 2 lat mądrze gada na różne tematy. Wydoroślał jak widać ;)


@jpop1234: Ewentualnie Terlikowski ciągle stoi w tym samym miejscu, zaś dyskurs prawicowy i prorosyjski tak mocno się wykoleił, że nawet on wydaje się ostoją normalności.
@Zgrywajac_twardziela: Dobrze to pamiętam i w pełni się z Tobą zgadzam, że na pewne tematy dalej ma zdanie jakie ma. Jednak z tego co tak tak czasem sobie przeglądam to nawet on dostrzega degrengoladę kościoła, z tym, że w porównaniu do hierarchów kościelnych obrał zupełnie inną drogę do próby jego ocalenia. Czego akurat po nim się nie spodziewałem, bo wydawało mi się, przez wcześniejsze wpisy, że gość będzie palił stosy z
Pobierz
źródło: comment_1657610041G6cStumC6SmizL6PXRCEaq.jpg