Wpis z mikrobloga

"Solar Storm on the Moon" - Jedna z najlepszych scen serialu "For All Mankind". Scena ta miała miejsce w sezonie drugim.

Nie oglądaj, jeżeli nie chcesz widzieć spoilerów.

Obecnie trwa 3. sezon, który moim zdaniem nadal trzyma bardzo wysoko poziom! :)

#seriale #kosmos #spacex #forallmankind #appletv

Czy oglądałeś "For All Mankind"?

  • Tak, bardzo polecam! 59.4% (38)
  • Tak. Takie sobie.. 9.4% (6)
  • Nie. Ale planuję. 12.5% (8)
  • Nie i nie mam zamiaru 18.8% (12)

Oddanych głosów: 64

noisy - "Solar Storm on the Moon" - Jedna z najlepszych scen serialu "For All Mankind...
  • 10
byłby bardzo fajny jakby było więcej sci-fi zamiast wątków społeczno-romantycznych.


@sentoxo: no jest tego trochę, to fakt.

Gordo&Tracy - "The space couple"...
Karen&Ed - Zawodowy pilot testowy + przykładna żona...
Ellen+jej mąż (a wcześniej wątek z jej dziewczyną)...

Jakby nie było, ludzie to istoty społeczne. Niektóre rzeczy są naprawdę fajnie pokazane.

Faktem jest jednak, że liczba smaczków technicznych.... jest naprawdę imponująca. Jak zobaczyłem start See Dragona, to poczułem się jakby święta
@noisy: Zdziwilo mnie ze Ellen jest republikanką a nie demokratką ze wzgledu na orientacje seksualną. Po za tym bardzo mi się podobała scena uderzenia sowieckiego pojazdu w pojazd nasa pod koniec poprzedniego odcinka, oglądałem kilka razy xD bardzo dramatyczna z dobrą muzyczką.
@sentoxo: różnica jest taka, że na statku, liny w większości "latają" blisko "podłogi/pokładu", czyli generalnie w 2D. Marynarze też są na tej samej powierzchni, stąd tyle wypadków. W kosmosie masz 3D, więc prawdopodobieństwo zmniejsza się bardzo znacznie.
@noisy: brakuje mi mojej oceny: "Tak, słaby" biorąc pod uwage wszystkie sezony. Pierwszy sezon był ok, był balans między dwoma aspektami. A teraz to już soap opera pełną parą xD tragicznie się popsuł.