Wpis z mikrobloga

"Solar Storm on the Moon" - Jedna z najlepszych scen serialu "For All Mankind". Scena ta miała miejsce w sezonie drugim.

Nie oglądaj, jeżeli nie chcesz widzieć spoilerów.

Obecnie trwa 3. sezon, który moim zdaniem nadal trzyma bardzo wysoko poziom! :)

#seriale #kosmos #spacex #forallmankind #appletv

Czy oglądałeś "For All Mankind"?

  • Tak, bardzo polecam! 59.4% (38)
  • Tak. Takie sobie.. 9.4% (6)
  • Nie. Ale planuję. 12.5% (8)
  • Nie i nie mam zamiaru 18.8% (12)

Oddanych głosów: 64

noisy - "Solar Storm on the Moon" - Jedna z najlepszych scen serialu "For All Mankind...
  • 10
  • Odpowiedz
@noisy: Fajny serial, byłby bardzo fajny jakby było więcej sci-fi zamiast wątków społeczno-romantycznych. Ten stalker jest dobry, zakochał się w starszej kobiecie ale wzioł ślub z dziewczyną w swoim wieku ale nadal #!$%@? mu na punkcie Karen(tak miała na imię?), Co oni produkują czasami... Ed się dowie i będzie drama w kosmosie/marsie.
  • Odpowiedz
byłby bardzo fajny jakby było więcej sci-fi zamiast wątków społeczno-romantycznych.


@sentoxo: no jest tego trochę, to fakt.

Gordo&Tracy - "The space couple"...
Karen&Ed - Zawodowy pilot testowy +
  • Odpowiedz
@noisy: Zdziwilo mnie ze Ellen jest republikanką a nie demokratką ze wzgledu na orientacje seksualną. Po za tym bardzo mi się podobała scena uderzenia sowieckiego pojazdu w pojazd nasa pod koniec poprzedniego odcinka, oglądałem kilka razy xD bardzo dramatyczna z dobrą muzyczką.
  • Odpowiedz
@sentoxo: różnica jest taka, że na statku, liny w większości "latają" blisko "podłogi/pokładu", czyli generalnie w 2D. Marynarze też są na tej samej powierzchni, stąd tyle wypadków. W kosmosie masz 3D, więc prawdopodobieństwo zmniejsza się bardzo znacznie.
  • Odpowiedz
@noisy: brakuje mi mojej oceny: "Tak, słaby" biorąc pod uwage wszystkie sezony. Pierwszy sezon był ok, był balans między dwoma aspektami. A teraz to już soap opera pełną parą xD tragicznie się popsuł.
  • Odpowiedz