Wpis z mikrobloga

Wołyń tu, Wołyń tam. Tylko jak już nie jesteście onucami, ale pożytecznymi idiotami to warto sobie przypomnieć że "Nie o zemstę ale o pamięć wołają ofiary".

Chociaż z drugiej strony czego się spodziewać kiedy połowa narodu to nosacze skaczące z radości kiedy sąsiad sobie Passata rozwali. A potem wiadomo, kościółek, piwko i telewizorek - przed snem paciorek i powtórka.

#ukraina
  • 22
@powaznyczlowiek: Cieszę się że odwiedziłeś mój profil żeby poczytać to co pisałem z pół roku temu.

Nigdzie nie powiedziałem nic o byciu mądrym człowiekiem. A szydzić mogę jeśli ktoś wierzy że wybuchy są działaniem żołnierzy czy agentów NATO
@marian-stefan: I teraz w momencie wojny jest to idealny czas na przypominanie sobie historii sprzed 80 lat?
A Ukrainą walczy z krajem, który w naszej historii zrobił zdecydowanie więcej złego, bo może Ci to umknęło.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym
I teraz w momencie wojny jest to idealny czas na przypominanie sobie historii sprzed 80 lat?


@Big_Salceson: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nikt nie musi nic przypominać, bo na Ukrainie dalej trwa kult tych zbrodniarzy sprzed 80 lat. Powtórzę:
Gdyby Ukraina przestała wybielać i gloryfikować zbrodniarzy, to ten temat praktycznie by nie istniał

A Ukrainą walczy z krajem, który w naszej historii zrobił zdecydowanie więcej złego, bo może Ci to umknęło.


O
kiedy połowa narodu to nosacze skaczące z radości kiedy sąsiad sobie Passata rozwali. A potem wiadomo, kościółek, piwko i telewizorek -


@Big_Salceson: o widać opisujesz swoją rodzinę ... pozdrowienia z 500+