Wpis z mikrobloga

Fajny ten DHL, zamawiasz mystery boxa z jedzeniem z jp, oni ci karza wymienić jakie są tam składniki, z czego są zrobione i do czego służy (no ciekawe do czego służy jedzenie) mimo, że nie jest to twoim zasranym obowiazkiem i nie jesteś czarodziejem bo to #!$%@? mystery (sama nazwa wskazuje) box z suba. Producent nie chciał podać dokładnych danych co jest w przesyłce i teraz się zesrasz i dajesz 1/5 DHLowi za usługę, której nie wykonali, przesyłkę mogli po prostu otworzyć za moją zgodą albo przesłać do mnie dalej a nie być upierdliwymi. Zaden kurier oprocz DHL tak sie nie czepia o paczki, wszystko inne przechodzi bez problemu. Pewnie i tak ja prześwietlili a i tak udają, że nie wiedzą co jest w środku.
#dhl #kurier
corinarh - Fajny ten DHL, zamawiasz mystery boxa z jedzeniem z jp, oni ci karza wymie...

źródło: comment_16575179406wgHQMhLNsGClf6rHxLEjE.jpg

Pobierz
  • 11
@huudyy: Na to już i tak za późno bo zgodziłem się na zwrot do nadawcy a japancrate da mi refunda. Nie będe po sądach chodził, żeby walczyc o jedna przesyłkę, która i tak się zepsuje zanim wygram sprawę (a nie ma gwarancji że i tak wygram z ich opłaconymi prawnikami) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@huudyy: Jedzenia poza EU już nigdy nie zamówie jest zbyt duze ryzyko ze trafi sie na nich, za to jesli chodzi o inne przesylki jak modele plastikowe to najbardziej (akurat dzisiaj zamówiłem z 1999.co.jp no i aerograf z buyee dojdzie przez fedex za tydzien) jak zobacze D(ebile)HL w wyborze kurierów to od razu będę zmieniał na innego, nie zasługują nawet na jeden złamany grosz.
@corinarh: I znowu wylewanie pomyj na firmę, która tylko robi swoją robotę. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile jest #!$%@? z wwiezieniem czegokolwiek, zwłaszcza jedzenia, na teren UE. Nawalił wyłącznie nadawca, bo do przesyłki powinien załączyć dokładną listę zawartości w języku polskim, angielskim lub francuskim, a skoro tego nie zrobił, to teraz zapłaci sobie za transport w dwie strony.

Wina DHL = 0%.