Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: oczywiście, że pamiętam, nawet mnie to pośrednio dotknęło, bo proces niehandlowych niedziel zaczął się, gdy jeszcze chodziłem do szkoły i dorabiałem w markecie xd
Ale skrócenie tygodnia pracy do 4 dni nie może być załatane studentami, bo oni w piątki studiują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Penginsan sa dwa arkusze, jeden z wlasciwa tabela raportowa, drugi pobieram z panelu online, ktory ma nieposortowane dane. Mam ustawione pobieranie raportu, a nastepnie tylko go przeklejam do drugiego raportu. Nastepnie formuly w 1 arkuszu zaciagaja dane i zliczaja wyniki z wybranych pozycji. Wiec moja praca to przeklejenie rapprtu i sprawdzenie czy sumy się zgadzają. Potem tylko komentarz.

@Voiman_etsija jak bylem niedoswiadczony to tak zrobilem i dostalem wiecej roboty, ktore nie mialem
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: to się nie wyklucza, to raz. Dwa, w mojej opinii można by pracować w wielu branżach na dwie zmiany 6 - 12 i 12-18. Pracujesz po 6 godzin a nie 8, a dwa - wiele rzeczy otwarte dłużej zamiast standardowo 8-16 czy 7-15. Można coś załatwić po pracy czy przed, a nie wszyscy pracują w tych samych godzinach i cokolwiek ogarnąć to musisz brać wolne.
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki ja zauważyłem u siebie, że jak pracuje 4 dni w tygodniu to jestem sporo wydajniejszy niż jak pracuje 5 dni.

Zdecydowanie mniej się przejmuję tym co zrobię w wolnym czasie bo zawsze będzie dzień więcej na zrobienie czegoś osobistego i poświęcam więcej energii na zajęcia w pracy. Lepiej też mi się pracuje w poniedziałek bo mam więcej energii po 3 wolnych dniach niż po 2
  • Odpowiedz
japrierdole wprowadzanie 4 dniowego dnia pracy ustawą xDD

Czekamy na czasy aż całkiem pracy zakaża i będziecie zależni od socjalu.


@Chris_Karczynski: jak dostajesz hajs za pracę, a nie godziny w niej spędzone, to jaki widzisz problem w 4 dniach pracy zamiast 5?
  • Odpowiedz
ja zauważyłem u siebie, że jak pracuje 4 dni w tygodniu to jestem sporo wydajniejszy niż jak pracuje 5 dni.


@Tommy__: pozazdrościć. Ja pracuję na 4/5 etatu, 4d po 8h i to co piszesz, brzmi dla mnie jak abstrakcja :P

Nie dość, że robię mniej, bo z domu, to jeszcze robię mniej, bo 4/5 :D
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: xD jak ja gniję z ludzi, którzy myślą, ze firmy będą pracować 4 dni, a nie, ze pracownicy i po prostu będzie trzeba zatrudnić więcej zeby pokryć godziny, na zmianę.

A wygląda na to, ze powszechnie ludzie tak myślą xDDDDD
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: Kurde ja ogólnie mam wrażenie, że u nas jakoś nie można wypośrodkować. Zacznijmy może od 38h /tydzień - to będzie duża poprawa dająca (przy pozostaniu przy 8h trybie pracy) w miesiącu dodatkowy dzień wolny. Jak dla mnie bomba żeby sobie kopyta wyciągnąć / pozałatwiać swoje sprawy i nie zrobić dramatycznych zaległości (pracuje w biurze więc w tym zakresie mogę się wypowiedzieć).

Ja osobiście uważam, że ten pociąg już odjechał -
  • Odpowiedz