Wpis z mikrobloga

Hej mirki, postanowiłem jako totalna zielonka pobawić się w kryptowaluty. Kupiłem na binance blikiem p2p btc za 100zl, zrobiłem przelew typowi na nr tel, (wpisałem w tytule nr transakcji), oznaczaczylem ze zapłacone i wrzucilem na czat potwierdzenie przelewu. I tak od prawie 2 dni cisza, saldo 0,00. To normalne ze to tyle trwa, cos powinienem zrobić, czy mnie typ chce wydymac? ( ͡º ͜ʖ͡º) #bitcoin #binance #kryptowaluty
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@19Luka93: a gosc mial jakies sensowne oceny? Powinien wyplacic raz,dwa. Ja wyplacam ludziom w max 15 minut. Poza tym kto by sie podkladal za 100zł. Twoje krypto zostalo zablokowane na jego koncie i tak przez binance, wiec nie przepdanie i typ nic z tym nie zrobi. Jesli cos nie dziala, to moze cos #!$%@?, zreszta obojetne - po prostu napisz do goscia i wyjasnij sprawe, bo czasem cyrki sie dzieje
  • Odpowiedz
@19Luka93: pisz odwołanie i juz, im szybciej tym lepiej. Stracic nie stracisz, a gosciowi moze cos sie stalo itp. Binance zweryfikuje ze zaplaciles i tyle.

Gosc ma zajebisty wskaznik i sporo transakcji, nie wierze, ze celowo nie wyplacil. Poza tym tak jak wspomnialem - krypto wystawione na p2p jest blokowane i jak ktos je kupi, to do wyjasnienia sprawy sprzedajacy nie moze ruszyc krypto (w sensie moze tylko wyplacic kupujacemu,
  • Odpowiedz
@xeacaex: odwoływałem się kiedyś na binance bo typ kliknął, że przesłał hajs a nie przesłał i wystarczył screen. Chociaż tutaj była trochę inna sytuacja bo typ mi na czacie napisał, że wyśle hajs z konta firmowego czy coś. Na co ja się nie zgodziłem bo na #!$%@? mi jakieś problemy. I typ to kliknął po złości. Przez 2 dni nie mógł kompletnie nic zrobić z krypto na binance. Mi zablokowali
  • Odpowiedz