Wpis z mikrobloga

Inwazja NATO na Saharę zawszę w naszej pamięci [*]


@JPRW: chodzi o Saharę Zachodnią - takie państwo - i lata 80. Podczas dwudziestoletniej wojny.

Oczywiście nie zmienia to ani o jotę tego jakim człowiekiem jest Wilk
  • Odpowiedz
  • 16
@Marakuja Libia choćby była interwencją na podstawie mandatu ONZ, co ciekawe popartego przez rosje i Chiny - ani jedni, ani drudzy nie zawetowali rezolucji w radzie bezpieczeństwa, choć miały takie nieograniczone prawo. W syrii natomiast konflikt nie jest nie tylko wywołany przez NATO, a tylko uczestniczyło w nim 4 z 30 członków, a na dodatek jest podgrzewany przez rosje, która aktywnie uczestniczy w nim swoimi siłami zbrojnymi. W Jugosławii tylko pacyfikacja
  • Odpowiedz
@Jabby: nie mogę z tego konfederackiego walenia konia do Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z drugiej strony, nie wybielajmy jakoby żadne państwo NATO (zwłaszcza wujek Sam) nie dopuściło się żadnych zbrodni wojennych na bliskim wschodzie.

Ale będąc w pozycji Polski, mając wybierać między kacapistanem i przyszłościowym zachodem, tak naprawdę jest tylko jeden racjonalny wybór xd
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland

Bo PiSowcy przygotowują się z nimi w kolejnych wyborach na koalicję

Zajebiście. W końcu będą niskie podatki i sprzedawane paróweczki na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jabby: Ja #!$%@?, skąd oni wzięli te pucowanie się do ruskich? To juz było 10 lat temu jak jeszcze słuchałem tych pajaców pokroju Brauna i Michalkiewicza. Mam wrażenie że to jak nastolatek, który chce być taki wow edgy inny niż wszyscy, przecież to się w głowie nie mieści. Rozumiem robienie tego w celu wywołania ciekawej społecznej dyskusji, ale tego bym się po nich nie spodziewał. Oni zawsze mają mordy pełne
  • Odpowiedz
K*wa z kazdym kolejnym Ich wpisem zastanawiam sie czemu ABW jeszcze ich nie dojechalo


@GacekNiebieski: Sprawdziło, i są bardziej czyści niż pozostałe 40 milionów Polaków.
Możesz im ufać bardziej niż własnej grabie.

Plus - serio myślisz, że to co wrzuci neuropa, to jest jedyne co Konfa pisze? xD
Świat widziany filtrem neuropy. xDD
  • Odpowiedz