Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jestem w szoku ilu ludzi na tym portalu to jacyś zakompleksieni frustraci. Czytam wykop od wielu lat i naprawdę się zastanawiam co siedzi w tych niektórych pustych łbach, że jak mają klawiaturę pod ręką, to myślą że mogą wszystko, a w prawdziwym życiu zostaliby wyśmiani za takie coś xD
Spytałem się wczoraj normalnie pod jednym znaleziskiem z tagu #ukraina, zadałem pytanie bez spiny. W odpowiedzi milion minusów i wyzwiska, w szczególności jeden typ, którego widać na obrazku. Jedna odpowiedź była merytoryczna na chyba 7 pocisków xD ludzie ogarnijcie się, bo robicie z siebie idiotów, popracujcie nad merytoryką, bo w prawdziwym życiu ludzie czymś takim gardzą, a jak źle traficie to dostaniecie lepe na ryj za takie coś xD
Anonimowość w internecie naprawdę niektórym szkodzi widzę.
Pobierz
źródło: comment_1657456614ooVu8gPvnmVvEdbHQdserU.jpg
  • 17
@noopek2: nie wiem co jest idiotycznego w tym pytaniu. Idiotyczne to są wpisy o jakichś rublach na konto (niektórym doszczętnie odwala). Myślałem że mamy do czynienia z ogarniętymi użytkownikami z minimalną kulturą. Spytałem się tylko czy jest możliwość, że rosjanie mogliby to wykorzystać, typu namierzyć skąd padł strzał i kontratakować. Ale widzę, że zadanie normalnego pytania działa na niektórych jak płachta na byka xd
@ryszard_lwie_serce: Tutaj się zrobiło jak kiedyś na onecie gdzie przy nawet neutralnym komentarzu były teksty w stylu "#!$%@? #!$%@? śmierdzący pisiorze kaczorowi buty lizać" i zawsze wydawało mi się że to jacyć odklejeni ludzie 50+ którzy od niedawna maja internet. Tutaj jest teraz podobnie tylko jest wyzywanie od onuc i ludzie czują się jak żołnierze ideologiczni
@ryszard_lwie_serce: Nie wyzywał Cię od onuc a się normanie zapytał. Bez spiny :)

A w tym ze screena - odniósł się do możliwości strzelania do pustego magazynu. No to fakt, ruscy mogliby tworzyć takie wrażenie tyle że to się nie spina z tymi faktami:
- te magazyny wielokrotnie wybuchają i dość długo się palą.
- obiektów jak te magazyny jest dużo więc ruscy musieliby pozorować ruch z transportami
- Ukraińcy obserwują
@ryszard_lwie_serce: No no ładna zarzutka.
Chyba w tej paście o fanatyku wędkarstwa to o Tobie piszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-Pytanie a co jeśli Rosja współpracuje z Ukrainą i rozwalają sobie puste magazyny? - Poważne pytanie, merytoryka jest wszystko elegancko

-Pytanie czy przelew w rublach czy PLN - eeee idiotyczne pytanie, wracać do podstawówki

Nasuwa się pewne słowo, zaczynające się na literę h , kończące na ipokryzja