Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panikaman: miałem w rękach ich indonezyjskiego strata classic vibe 70 i bardzo miło się na nim grało. Tylko, jak z resztą każda gitarka ze sklepu, obowiązkowo wymaga startowego setupu w jakimś warsztacie lutniczym.

@Parotia jak wyżej. Warto sprawdzić. Pickupy moga być takie sobie, ale to sobie już potem pod własny gust coś dobierzesz.
@Parotia: mam to się wypowiem. jestem w relacji love/hate z tą gitarą. od razu po wyjęciu z pudła, instrument jest do gruntownej regulacji. nie tylko w moim egzemplarzu, inni ludzie też narzekają na wykonanie. miałem jazdy z tremolo, był problem z uziemieniem i przy dotykaniu wajchy, słychać było bzyczenie. nie obniżysz też samemu akcji strun, mostek leży na dupie i najpierw go trzeba podnieść i shimmować gryf.

była u trzech lutników,
@1rowerblazeja: Wielkie dzięki za komentarz! Tak, właśnie wiem, że ta gitarka wymaga dość dokładnej regulacji i już orientowałem się w temacie shimów itd. Przeglądnąłem chyba pół youtube =D

(wolałbym Jaguara, ale z jakiegoś powodu Squier nie wpadł na pomysł, żeby takie wypuścić:))


Wypuścili! Obczaj Squier FSR Classic Vibe '60s Jaguar i Squier Classic Vibe '70s Jaguar
Cena w zasadzie podobna, ale z tego co oglądałem na YT ludzie mówią, że jest
@Parotia

Wypuścili! Obczaj Squier FSR Classic Vibe '60s Jaguar i Squier Classic Vibe '70s Jaguar


ta? leworęczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)? to sam zobacz teraz jaki to jest absurd, nie mogę pograć na modelu na jakim chce, bo komuś nie chciało się przewiercić dziurek w innym miejscu, na takim samym korpusie:)

spoko, jak kupisz to się pochwal!