Wpis z mikrobloga

@PanManieglev: byłeś kiedyś kierowcą blabla, czy tak sobie pieprzysz na wykopie?

wymienić puste miejsce to ja mogę wioząc paczkę

jak mam brać ryzyko, że trafią mi się ujowi, śmierdzący pasażerowie i inni alkoholicy po kryjomu walący małpki na postoju, to chociaż fajnie jakbym nie musiał jeszcze dokładać 50% do "biznesu"

przy cenach paliwa w 2020 można było jechać za free (nie zarabiać!), a teraz nawet się równo kasa nie rozkłada przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radek41: Przewiozłem dziesiątki osób, ale po Polsce i nigdy nie miałem problemu. Małpki na postoju? To niezła patologia na emigracji pracuje. Napisz w ogłoszeniu, że osób po alkoholu nie zabierasz i zabraniasz picia w trakcie. To powinno odsiać większość.

A co do ceny to nie rozumiem Twojego problemu. Pasażerowie nie są od tego, aby Ci pokryć koszt przejazdu.
@Radek41: wydaje mi się że można podnieść cenę jak masz konto firmowe bo widzę że niektóre firmy od busów mają wyższe ceny. Wykopki to za bardzo ci nie pomogą bo oni są od krytykowania wszystkich i wszystkiego.
@Radek41: już kiedyś pisałem, skąd to się wzięło - jedyna referencją w PL dotyczącą tego czy przejazd to zarobek czy nie jest kilometrówka - 69 gr / km. W Niemczech mają normalnie zapisy w przepisach o carpoolongu, w Polsce jeśli się jakiś urzędnik obudzi w złym humorze, może się chcieć przypieprzyć - nawet nie do użytkowników, co do serwisu.

BlaBla na rękę jak najwyższe ceny (od tego liczy się wartość serwisu),