Wpis z mikrobloga

@dzek: aktualnie mam miui Polska ale wcześniej miałem brand Orange i działało. Zaznaczę tylko, że abonament biznesowy, więc może to miało wpływ?
  • Odpowiedz
@lptab: a na miui polska działa? bo też jestem na tym, a miałem brandowany, ze sprzedaży biznesowej, tylko się go pozbyłem
  • Odpowiedz
@albcag: @lptab: dzięki, czyli dupa, trzeba będzie przejść do Heyah (tu najstabilniej działa VoWifi, z tego co widzę, ale chciałbym odrobinę zasięgu na zewnątrz też), albo zostać w Play (czyli zasięg Orange i tak mam, a VoWifi jest na poziomie akceptowalnym 2/5) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: Orange leci w #!$%@? z VoWiFi i nawet jeśli komuś działa to nie powinno bo honorują tylko swoją świętą listę wspieranych telefonów
  • Odpowiedz
@Szynk44: @lptab: @albcag: tak w ramach ciekawostki: po 24h z kartą w telefonie (bo nieraz trzeba poczekać na aktywację tej usługi u operatora) zrobiło mi się coś takiego jak w załączniku

Po lewej jest Heyah, po prawej Orange. Jak widać Orange ma inną ikonę, ale to jest vowifi... Tylko prymitywne - działają rozmowy, nie działają smsy.

Zdaje się, że to jakaś starsza wersja tego protokołu czy coś, Orange na jakichś starych stronach opisywał takie działanie (brak obsługi SMS), ale wg najnowszych opisów na ich stronach smsy powinny
dzek - @Szynk44: @lptab: @albcag: tak w ramach ciekawostki: po 24h z kartą w telefoni...

źródło: comment_16574891310QXp5lG1MZYr4ALqfMIS2m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz