Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Ale Krychowiak sobie zajebiście prowadzi karierę. Miał swój szczyt formy w Sewilli, potem z nieba mu spadło to PSG które uświadomiło mu że topowym piłkarzem nie zostanie. Spróbował sobie jeszcze Premier League, bo dlaczego nie?
Potem wątek rosyjski, czyli liga która płaci o wiele za duże pieniądze w stosunku do jej poziomu sportowego. Nadal jesteś ponadprzeciętnym grajkiem, ale wyżej dupy nie podskoczysz a płacą ci bardzo dobrze.
Grecja też chyba fajny kraj do życia.
Teraz 3.5 miliona dolarów rocznie za kopanie piłki w Arabii, czyli kraju o innej kulturze niż dotychczas (no chyba że PSG). 32 lat, powoli zmierzch kariery. W kraju nie ma drugiego piłkarza po którym kibice tak cisną i w sumie to po mundialu i tak pewnie skończysz karierę. A idziesz grać do ligi swojego przeciwnika na turnieju, więc w sumie spoko. Kolegą z linii pomocy jest były reprezentant drugich rywali z grupy. I jeszcze azjatycka LM. Może jakiś ekstra medal do gabloty.

Tak trzeba żyć jak się jest przeciętnym. Wyciągać z życia co się da i jechać najdłużej jak się da na swoim sukcesie. Medalami czy poziomem sportowym nie zawsze da się wykarmić kilka pokoleń do przodu.

#mecz #reprezentacja
  • 11
@aut91:

Ale jak mogl grzac lawe przez kilka lat skoro tak na prawde byl tam jeden sezon? Przeciez bedac na wypozyczeniu nie mozesz stwierdzic czy NAGLE JAKIMS CUDEM by nie zaczal grac jakis ogonow chociazby xD
Oczywiscie pewnie by sie to nie wydarzylo, ale jednak szansa zawsze jest!
@qscc: w każdym razie można się zgodzić że od transferu do PSG zaczął się jego zjazd, zazwyczaj wcześniej jak był w rytmie meczowym to grał dobrze lub bardzo dobrze (mówię o okresie gry w Sewilli i wtedy w reprezentacji). później już tak dobrze nie było, bo nie ukrywajmy pierwszy sezon w PSG stracony, a pierwsze wypożyczenie do WBA wtopa

a tak swoją drogą to miałem w głowie jakaś dziwna wersję historii,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aut91: zależy jakie kryteria bierzemy pod uwagę bycia TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krychowiak miał dobry czas w Sewilli, ale Krzysiu Piątek też przez moment był najlepszy we Włoszech.

Ja wogóle Krychowiaka bardzo lubię, ale pewnego poziomu po prostu nie był w stanie przeskoczyć - choć faktycznie, może by się to stało gdyby nie ten feralny transfer do PSG.
@aut91:

Generalnie wedlug mnie gdyby nie wybral wtedy PSG, a poszedlby w jakims innym kierunku, bardziej realnym z perspektywy gry i obsady defensywnego pomocnika wycisnalby wiecej z tej kariery, moze potem by mu nie #!$%@? z ta moda itd.
Gdybac teraz sobie mozna, jakis tam sentyment do niego mam, ale od co najmniej 2 lat nie powinien grac w kadrze mimo wszystko.
@fxd_: @aut91: @qscc: Wszystko gites. Niech tam sobie gra gdzie chce. Tylko niech nie będzie powoływany do repeentacji po mundialu w Katarze.

Bo zrobi się niepotrzebny kwas na kadrze przez grubego Cześka, że wymaga od Bielika zmiany ligi z 3 angielskiej na inną a powołuje gościa, który kopie sobie w lidze wakacyjnej z Banegą.

Chociaż u Czesia robienie fikołków i podwójne standardy to normalność ( ͡° ͜ʖ