Wpis z mikrobloga

@Mershi: To zależy czym obecnie zajmujesz się w informatyce? Jak nie interesuje cię to i jedyne co robisz to grasz to studia mogą nic ci nie dać poza papierkiem. Wtedy skończysz jak dziad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mershi: może to kosztować cię sporo wysiłku, ale jak przyłożysz się do nauki, to dasz radę. Jest coś takiego jak etrapez - to odpowiednik matemaksa, tylko z materiałem ze studiów. Tłumaczy wszystko jak dla totalnego słabeusza. Ja na początku studiów miałem problemy z matmą, pooblewałem wszystkie początkowe kolokwia, ale dzięki niemu udało mi się wszystko zaliczyć, tylko kosztowało to sporo wysiłku. Różnica taka, że ja na podstawie miałem chyba 88%, ale
@Mershi: żebyś się poziomem upierdzielania na świętokrzyskiej nie zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡°) to że poziom uczelni jest średni, nie znaczy że puszczają jak leci, za moich czasów elektronikę i telekomunikację zaczęło 75 a skończyło około 10

Już na większych ośrodkach mają bardziej pro-życiowe podejście i nie ma takiego wyścigu szczurów jak w tych kielcach wstrętnych będących zagłębiem callcenter.

Wyjedź tam gdzie jest praca w IT idź
@Mershi: Wypierdzielaj jak najdalej z tych kielc dobrze ci radzę. nic dobrego tam cię nie czeka. Już nawet w lublinie są lepsze perspektywy. Łódź itp. wszędzie jest lepiej.