Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #fucklogic #wtf #heheszki
Nie lubie skrajnosci ale ideologiczni lewacy przebija kazdy fanatyzm a taki ich przedstawiciel @Eskim0s to juz calkiem leci paradoksami i jeszcze wywala poczwornego fikolka z telemarkowaniem ryjem twierdzac ze to ktos inny nie mysli logicznie, manipuluje i sam zaprzecza wlasnym slowom. Tacy ludzie naprawde nie rozumieja ze tylko sa potwierdzeniem absurdu i pokazuja innym ze ich poglady reprezentuja ludzie unikajacy logiki, manipulujacy, klamiacy i generujacy paradoks? jesli naprawde blad lezy po mojej stronie to dajcie mi dowody ze wiekszosc dzieci wychowuja kobiety(nie, to nie jest to samo ze udzial w wychowaniu ma w wiekszosci kobieta tylko to ze wiekszosc wychowuje kobieta czyli najprosciej rzecz ujmujac wiekszosc jest wychowywana bez ojca)
obk - #bekazlewactwa #fucklogic #wtf #heheszki
Nie lubie skrajnosci ale ideologiczni...

źródło: comment_1657321637eigr7VYg4vjjwzpMhzKVlD.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obk:

ja wyraznie napisalem o OBOJGU RODZICOW i to jest wlasnie ten twoj blad logiczny

Nigdzie nie mam błędu.
Ja podałem że mama jest głównie przy dziecku, a zatem skoro jest GŁÓWNIE, to znaczy że ktoś inny też musi być, zatem jest nim
  • Odpowiedz
Ja podałem że mama jest głównie przy dziecku, a zatem skoro jest GŁÓWNIE, to znaczy że ktoś inny też musi być, zatem jest nim ojciec.


@Eskim0s: brawo, tu wlasnie sam sobie wyjasniasz czemu to co napisales w pierwszym komentarzu jest bledne, bo tam mi zaprzeczyles a tam jest jak wol napisane ze wychowuje oboje rodzicow.

wiesz ze wiekszosc osob bylo wychowywane przez obojga rodzicow
  • Odpowiedz
@Eskim0s: no coz , widze ze ty i tak nie zrozumiesz mimo nze inni rozu,mieja, chcialem ci uswiadomic podstawowy mechanizm logiczny ale widac tobie sie nie da mimo ze inni tez od razu widza ten blad, nara, szkoda mi wiecej czasu. Uzywam takich mechanizmow logicznych i jakos to co buduje dziala wiec wiem ze sa prawidlowe, coz moge Ci tylko zyczyc powodzenia.
  • Odpowiedz
@obk:

no coz , widze ze ty i tak nie zrozumiesz mimo

Wszystko rozumie co sam napisałem, ale to Ty tworzysz błędy, których Ty sam nie rozumiesz.
Nadal wszystkie moje słowa, komentarze są zgodne między sobą, ale co tam, lepiej tworzyć problem z niczego.
  • Odpowiedz
Nadal wszystkie moje słowa, komentarze są zgodne między sobą, ale co tam, lepiej tworzyć problem z niczego.


@Eskim0s: ale sa bledem w pierwszym twoim komentarzu gdzie zaprzeczasz moim slowom, one nie sa spojne z wezlem pierwszego komentarza czyli sa czyms innym niz to do czego nawiazales mimo ze ze soba sa spujne i to ci caly czas mowie popelniles blad logiczny nawiazujac do mojej wypowiedzi bo to ona mowi o
  • Odpowiedz
@obk: naucz się poprawnie pisać.
Naucz się też stosować czegoś takiego jak przecinki.
Wszystko co napisałem jest zgodne, ale jak widać, Ty tego nie zrozumiałeś i zamiast się przyznać, lepiej zwalić to na mnie.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Tu jest ten blad i tyle w temacie.

a wiesz ze wiekszosc osob bylo wychowywane przez obojga rodzicow


Niezbyt, skoro większość dzieci wychowywały kobiety...
  • Odpowiedz
@obk: tu nie ma żadnego błędu...
Mimo że większość dzieci ma obu rodziców, to i tak można rzec że większość dzieci wychowywały kobiety, gdyż to mamy są zdecydowanie główną osobą przy większości codziennych czynnościach/sytuacjach.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: jakbys napisal :"TAK, wiec wiekszosc wychowywaly Tez kobiety" byloby logicznie poprawne a ty napisales : "NIEZBYT, SKORO wiekszosc dzieci wychowywaly kobiety" co jest negowaniem mimo ze nie jest poprawne logicznie.
  • Odpowiedz
@obk: zaprzeczyłem, bo z Twojej wypowiedzi wychodziło że oboje rodziców wychowują dzieci, że tak samo, na równi.
A tak nie jest, więc napisałem słowo NIEZBYT, a później opisałem czemu kobiety są głównymi osobami prze dzieciach.
  • Odpowiedz
aprzeczyłem, bo z Twojej wypowiedzi wychodziło że oboje rodziców wychowują dzieci, że tak samo, na równi.


@Eskim0s: Nie , tam nie ma nic o tymn wspomniane, to ty se dodales, tam jest ze poprostu oboje i tyle, nigdzie tam nie ma operatora typu "tak samo, w rownym stopniu itp." a jest informacja ze oboje rodzicow. jesli powiem ze mam dwa jablka to nie znaczy ze te jablka sa identyczne. Sam
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Czy teraz juz jest wszystko jasne? Nie przecze(i nie potwierdzam bo nie mam wiarygodnych danych) temu co pisales ze wiekszy wklad w wychowanie dziecka ma kobieta tylko mowie o nielogicznej spojnosci z tym co ja napisalem bo to dwie oddzielne kwestje nie wykluczaja i nie potwierdzaja sie w sposob bezposredni ale tez moga wykazywac pewne korelacje miedzy soba. Tak ja tez popelnilem blad logiczny zakladajac ze jestes lewakiem wlasnie
  • Odpowiedz
@Eskim0s: a juz myslalem ze jednak myslisz i rozumiesz ten blad logiczny a nie falszywosc informacji ale jednak nie . nara i czarno.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: ciezko jest cokolwiek wytlumaczyc komos kto tak jak ty wyrywa z kontekstu przez co nawet nie jest w stanie zrozumiec istoty, jednak warto z ciebie beke cisnac co widac w twoim profilu ze ty tak zawsze, problem ze zrozumieniem istoty sprawy a jedynie niepelny i falszywy obraz istoty rzeczy przez brak umiejetnosci analizy i logicznego myslenia.
  • Odpowiedz
@obk:

a juz myslalem ze jednak myslisz

Cały czas myślę, Ty wręcz przeciwnie.

ciezko jest cokolwiek wytlumaczyc komos kto tak jak ty wyrywa
  • Odpowiedz