Wpis z mikrobloga

Która seria według Was lepsza MH World czy MH Rise? Zastanawiam sie nad zakupem jednej z nich, Rise nowszy ale czytałem również opinie, ze MHW niczym nie odbiega od Rise ale cena taka sama praktycznie, więc może lepiej sięgnąć po nowy tytuł? gra na pc
#gry #monsterhunter
  • 18
@ocho: z World jest tak, że jak kupisz razem z Icebornem to wtedy od razu dostajesz set którym #!$%@? wszystkie stwory z podstawki tak szybko jak PiS polską gospodarkę. Poza tym to chyba nic się nie zmienia w podstawce, bo Iceborne to całkowicie nowa mapa, tyle że trzeba fabułę zrobić w World żeby przejść do Iceborn. (No i ten set jest właśnie po to żebyś szybko zrobił podstawkę jeśli masz na
@ocho: przegralem 200h w world na ps5 i ponad 250h w rise na switchu. Mi osobiscie bardziej przypadl do gustu rise, ktory jest holdem dla starych monster hunterow. Dla wielu world byl pierwszym monster hunterem i beda go bronic rekami i nogami, ale nie zmienia to faktu, ze rise robi wszystko lepiej (no, moze oprocz grafiki, ktora i tak jest bardzo ladna) i ma naprawde ciekawe rozwiazania. No i dlc dalo
@ocho: ale to nadal monster hunter z tym że w rise mimo że nie grałem to jestem pewny, że mechanika broni jest łatwiejsza do przyswojenia. Ogólnie nowsza część prawie zawszę będzie lepsza do początkujących
@Exxan: No nie wiem, Rise jeszcze bardziej uprościło serię. Jak dla mnie eksploracja w tej grze nie istnieje. Ukończyłem wczoraj dodatek Sunbreak i chociaż dobrze się bawiłem to czułem się zawiedziony. Nie było tego powera i emocji co przy grze w World i Iceborn. W Rise średni czas łowu miałem na poziomie 13 minut (solo). Świetliki strasznie upraszczają rozgrywkę, co szczególnie dało się zauważyć podczas jednej misji, gdzie nie mamy do