Wpis z mikrobloga

@Maver87: i tak i nie ciężko powiedzieć. Wszystko zależy od tego jaki będzie popyt czy ludzie będą chcieli mieć dogi. Osoby, które kopią będą miały coraz mniej dogów z kopania bo jest większa trudność a co za tym idzie wykopujesz coraz mniej. Może się okazać, że mimo, że będzie ich coraz więcej ich cena znacznie wzrośnie ze względu na to, że ludzie po prostu będą chcieli je mieć lub będą
  • Odpowiedz
@Siemil: ok, a jak to się stało, że ktoś zaczął je wykopywać? czy ja też mogę? czy płaci się za wykopywanie? czy można coś kupić już za pomocą degacoinów? kto wymyślił degacoiny? przepraszam za najprostsze pytania, ale chętnie bym nawet kupił "kilka sztuk" tylko chciałbym wiedzieć więcej...
  • Odpowiedz
@Maver87: stało się tak, że był mem internetowy i ludzie dla jaj zrobili sobie walutę, o której z dnia na dzień zrobiło się głośno bez jakiegoś sensownego powodu. Tak możesz kopać. Nic się za to nie płaci. Można coś kupić ale niewiele waluta istnieje od niedawna. Nie mam pojęcia kto je wymyślił i nie ma to znaczenia dla inwestorów. Chętnie sprzedam kilka sztuk jeśli te kilka to nie jest mniej
  • Odpowiedz