Wpis z mikrobloga

Na Finn.no wszyscy oczekują chyba, że będziesz miał przynajmniej 5 letnie doświadczenie i specjalistyczne wykształcenie w danym kierunku - to tyczy się zaledwie pracy na budowie, nie wspominam nawet o jakiś IT gdzie szukają tylko senior developerów lub programistów 15k nok. Dramat, a gdzie jest praca dla młodych ludzi po szkole, którzy dodatkowo chcą dopiero podszkolić język a nie z ledwo B2 lecieć na konsultanta sprzedaży, hmm? #norwegia #praca #emigracja
  • 18
@DosKapp4:
To patrz na to.

REQUIREMENTS:

2+ years working experience of connecting electrical wires/cables

Completed studies in electrical sector

Communicative level of English

Ability to read and understand electrical main diagrams and control schematics

Knowledge of the basic components for electrical distribution, for example miniature circuit breakers, residual current devices, contactors, thermal overload relays, rotary switches and fuses

Willingness to learn


WHAT WE OFFER:

Salary: The salary is increasing in
@DosKapp4: Ja skonczylam studia w Norwegii i szukajac pracy bylam zalamana jakie wymagania prscodawcy chcieli od kogos kto dopiero skonczyl studia. Do tego jeszcze w Norwegii pracodawcy maja obsesje ocen i jesli z jakiegos przedmiotu mialam srednia ocene czyli C to wypytywali mi sie czemu i co sie stalo, ze taka ocena z egzaminu. A srednia mam dobra bo B. Ja znalazkam dobra prace w zawodzie, ale proces rekrutacji byl pieklem.