Wpis z mikrobloga

chciałem sprzedać Surface Duo, bo jest mi totalnie niepotrzebny, miałem używać go do oglądania youtuba w łóżku, ale koniec końców leżał nieużywany xd czasami sobie tylko ze spotifaja coś puściłem na ho, bo nawet poza domem go nie użyłem. Myślę sobie - sprzedam, bo niepotrzebny totalnie. Dzwonię do skupu #wroclaw - nie są zainteresowani. Dzwonię do lombardu - nie są zainteresowani xd. Na allegro nie sprzedam, bo nie chcę się bujać potem z jakimś przekrętem (mój tato sprzedał iphona sprawnego, skończyło się tak, że kupujący poużywał, uszkodził głośnik i koniec końców sprzęt wrócił do taty i zwrot pieniędzy). Więc tak będzie gnił na półce. Lepiej brać coś popularnego, a nie silić się na bycie edgy :D

#gsm #microsoft #telefony #surface i najważniejszy - #gownowpis
  • 7
@cagogsg: kupujący otworzył dyskusję i na słowo przeciwko słowu allegro nakazało zwrot pieniędzy za towar. Mój tato tego nie ogarnia i nie chciał problemów.
mój tato sprzedał iphona sprawnego, skończyło się tak, że kupujący poużywał, uszkodził głośnik i koniec końców sprzęt wrócił do taty i zwrot pieniędzy


@Kar98k: przecież jako osoba prywatna wystarczyło odpowiedzieć "fakaj bobla" xD
@Ogau: Na Allegro niestety to tak nie działa, oni wzorem amerykańskich korporacji są wręcz skrajnie pro-klienccy i klient musi bodajże jedynie przedstawić jakieś zgłoszenie oszustwa na policji i z automatu mu zwracają kasę, a potem to sprzedający musi regulować dług z Allegro. Dlatego jeżeli gdzieś sprzedawać sprzęt to nie na Allegro, bo kupujący poużywa, zepsuje, a i tak mu zwrócą kasę. Na forum prawnym takich wątków jest od #!$%@?.