Wpis z mikrobloga

wychodki jak zwykle z rakiem, kobieta chce wybrać bezpieczniejszą opcje,


@Czadecki: bezpieczniejsza opcja to taxi z korporacji lub naciskanie na bolt/uber na jakąkolwiek weryfikację. Zaś to dyskryminacja płciowa obiektywnie, podobnie jak w Aquaparku we Wrocławiu. Nie wiem czy tak musi być czy nie, ale obiektywnie trzeba to tak nazwać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shawnee: No ale baby też gwałco :-DDD

#!$%@?, gadaj tutaj z wykopkami. Rzucisz w twarz statystykami to i tak urojone problemy i beka, bo kobieta korzysta z usługi, która właśnie przez gwałty w taxach zostały wprowadzone.
  • Odpowiedz
Okropny festiwal #!$%@? w komentarzach, masa debili robiących sobie nieśmieszne już w zasadzie żarty pokroju "have you assumed her gender" i nazywanie z automatu kobiet nie chcących mężczyzn-taksiarzy lewaczkami, ale w sumie tylko tego można się spodziewać po wykopkach ostatnimi czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Screen śmieszny, sam wypuściłem powietrze nosem, ale tej powszechnej beki z idei specjalnych przewozów dla kobiet nie rozumiem. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ilu oblechów jeździ tymi Uberami i Boltami i jaka jest skala problemu. Wśród kobiet poniżej 40 lat, które znam, chyba nie ma takiej, która nie miałaby jakiejś krzywej akcji z jakimś przybyszem ze Wschodu. Nie życzę wam, żeby kiedyś waszej dziewczynie/żonie/siostrze/matce/koleżance zdarzyło się jedzie gdzieś późną porą, zamyka drzwi
  • Odpowiedz
@Clermont: Miałam kiedyś taką sytuację, na szczęście raz. Skończyło się niby dobrze, bo nie stała mi się krzywda, ale stres był niesamowity. Jak tylko wyjechaliśmy na autostradę to odpalił mu się potok pytań o związki, czy kogoś mam i czy długo, a w ogóle to gdzie pani jedzie i czy ktoś będzie czekał? Do tego żarciki z podtekstem i proponował, że może zjedziemy na jakąś kawę albo dodamy się na
  • Odpowiedz
@Krysztalowa: Też kilka takich historii słyszałem od znajomych. Polecam od razu dzwonienie do kogoś bliskiego i informowanie, gdzie jesteś - tak, żeby ten alvaro na pewno usłyszał, że cały czas jesteś z kimś w kontakcie.
  • Odpowiedz
@Clermont: Tak zrobiłam, ale przerażają mnie komentarze. Wsiadasz z obcym człowiekiem do auta po tym, jak wszędzie głoszą o gwałtach. No super zabawne i oczywiście przesadzone, bo przecież nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@Clermont: Sam zauważyłeś że problemem nie są mężczyźni jako tacy tylko mężczyźni ze wschodu z kultur gdzie kobieta to przedmiot, i to ich niezatrudnianie rozwiązałoby problem. Ale mamy takie czasy że lepiej wrzucić wszystkich do jednego wora i wymyślać tego typu fikołki niż ryzykować kwik o rasizm.
  • Odpowiedz
Bo było pełno przypadków gwałtów w taksówkach. Jak jesteś kobietą i się boisz, to możesz zamówić kierowcę kobietę.


@Shawnee: bo jak wiadomo kobieta zgwałcić nie może xD
  • Odpowiedz
Że wam się jeszcze ten "argument" nie znudził xD Oczywiście, że kobieta zgwałcić może, tylko że czytasz wybiórczo i tego, że faceci odpowiadają za ok. 98% gwałtów już nie przeczytałeś? ( ) Czy po prostu to już niewygodny fakt i mądrzejsze o tym nie wspominać, to wcale niepodobne?


@Shawnee: kobiety mimo, że są w większości jeśli chodzi o ukończenie uczelni wyższych rejestrują tylko 7-9% patentów.
  • Odpowiedz
Walka z wyimaginowanymi wrogami? W pewnym momencie gwałty w taksówkach stanowiły 20% wszystkich gwałtów w stolicy, a faceci są sprawcami w 98,3% spraw gwałtów, ale kto by się tam przejmował statystykami, durne baby sobie coś uroiły i facetów szkalujo xD


@Shawnee: poza tym widać, że na lekcjach statystyki też spałaś, bo problem to by był gdyby 98,3% facetów byli sprawcami gwałtów. A to kiepska przewaga nad kobietami skoro stanowią które
  • Odpowiedz